Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségiben mennyi idő múlva...

Meddőségiben mennyi idő múlva kezdik el a lombikot, ha van kezelendő probléma, de azt kezelve sem sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha nem tudtam érthetően megfogalmazni, kifejtem.


Volt más is, akinek pajzsmiriggyel volt gond, azt beállították, de hónapokig továbbra sem jön a baba, pedig látszólag nincs más oka?


Férjemnél szerencsére minden rendben. 1 év sikertelen próbálkozás után jelentkeztünk meddőségibe, eltelt 8 hónap az első konzultáció óta, sok-sok vizsgálat, meg a pajzsmirigy beállítása. 32 éves nő vagyok, közel 2 éve próbálkozunk, az endokrinológus szerint lombik lesz belőle.


Ilyenkor mennyi idő, mire azt mondják, hogy jó, akkor mehet a lombik? Hiába jók a pajzsmirigy értékek, továbbra sem sikerül.


Természetesen az orvost is meg fogom kérdezni a meddőségiben, pár hét múlva megyek hozzá megint, de gondoltam addig megkérdezem itt is, hátha van valakinek ilyesmivel tapasztalata.



máj. 3. 17:08
 1/3 anonim válasza:
100%
Gondolom a helyi protokolltól függ. Nálunk a vizsgálatok és az esetleges problémák kezelése után, miután az endokrinológus rábólintott, volt a meddőségin egy konzi, ahol az orvos lombikot javasolt, amit a következő ciklusban kezdhettünk is.
máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tömören és röviden:

Nálam is pajzsmirigy gondok voltak/vannak/ legalábbis mást nem találtak. De nem hiszem hogy ez lett volna a baj..inszemináciom is volt de sikertelenül és ezután lett lombik.


Ha érdekel privátban leírom hosszabban a történetem.

máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak nem volt 100 feletti TSH-d akkor önmagában a pajzsmirigy probléma kezelésével nem fogsz teherbe esni, mert nem okoz önmagában meddőséget.


Ha 8 hónap alatt nem sikerült egyetlen kezelésig sem eljutni akkor én menekülnék abból a meddőségi központból, rohadtul csak az idődet vesztegetik feleslegesen. Ha 32 éves vagy és csak a pajmirigy problémát találták, akkor amúgy is először inszemináció lesz nem lombik, más intézetben legalább már azon túllennétek.

máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!