Kimerült a petefészkem????

Figyelt kérdés
Idén leszek 43, és ma nem látott egy tüszőt sem a doki, egyik petefészkemben sem. 2 hónapja volt egy missed ab műtétem, és még valami van a méhemben, ami lehet, hogy polip, de nem tuti, el kell menni méhtükrözésre. Fél éve még 26 napos ciklusaim voltak, 41 évesen szültem.
máj. 16. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nyilvánvalóan nem állapítható meg.
máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az, hogy nem lát tüszőt, nem azt jelenti?
máj. 16. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De milyen tüszőt nem látott és mikor?...

Ha antralis folliculus számot akart nézni, és nem talált egyet se, az nyilván nem jó jel, de ez alapján akkor sem diagnosztizálható petefészek kimerülés.

Ha meg csak domináns tüszőt nem látott, az baromira nem mindegy, hogy a ciklus mely szakaszában történt.

Bocs, de a kérdésedből semmi érdemleges nem derül ki, amire korrekt választ lehetne adni...

máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az AMH-t kell megnézetni, abból derül ki, hogy ki van-e merülve a petefészked. Ultrahanggal nem lehet megállapítani.
máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én kérdeztem a végén, hogy látott-e tüszőt, azt mondta nem látott. Most azt próbálta kitalálni, mi az a valami a méhemben, de nem jött rá. Menjek méhtükrözésre.

Ha decemberben még teherbe bírtam esni, akkor csak nem merült ki...de lehet az volt az utolsó kóbor petesejt..

Arra is gondoltam, hogy a Norcolut kavart be, mert áprilisban kellett szednem, mert azt hitték, egy bent maradt retenció, és akkor majd a vérzéssel leválik. Hát nem vált le. A HCG most 4.1

máj. 16. 22:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azt jelenti. Jelenleg nincs tüszőérésed. Nem jelenti, hogy nem is lesz már. AMH-t érdemes nézetni.

Igen, menjél méhtükrözésre, ott egy füst alatt el is távolítják, ami nem oda való.

Én 42 vagyok. Nekem is volt polipom, a helyi protokoll szerint kürettel távolították el. Vagy nem. Most is van, hogy újra lett, vagy ott hagyták, már nem fog kiderülni. Most januárban akarták eltávolítani kürettel, de a kisfiam már nem várta meg😁

máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam. Januárban méhtükrözéssel akarták eltávolítani. Az a jó.

#6

máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia 6-os, magànban vagy államiban? És hol? Akkor polip mellett is teherbe lehet esni? Mondjuk fogalmuk sincs, mi az.

Debrecenben láttam olyat, hogy nem altatnak, de el is tàvolitják, mert csak gázt kap az ember, és a többihez képest nem dràga. "Csak"100.000-200.000 Ft.

máj. 17. 07:29
 9/11 anonim ***** válasza:

#8! Attól függ. Nekem az elsőnél azt mondták esélytelen lenne, mert méhszájon volt és teljesen elzárta a spermiumok elől az utat.(Mondjuk teljesen nem hiszem, mert menstruálni tudtam, de azért nagyon). A műtét előtt vették észre, hogy méhtestben is van egy. Állami kórházban műtöttek Pesten.

Később megnézettem, kiderült, hogy megint/még mindig van(gyakran visszanő, de kürettel bent is hagyhatják.)Az méhtestben volt. Kicsi, amivel elvileg teherbe lehet esni, de azt mondta az orvos, a műtét 30-40 százalékkal növeli a beágyazódást. Valamiért mindig oda akarnak beágyazódni, ott szokott bukni a dolog.

Mivel én akkor már meddőségi központba is jártam, lombik előtt álltam, lombikot meg nem csinálnak műtét nélkül, mert ugye ott ki akarják maxolni az esélyeket, muszáj volt a műtét. De ugye onnan kaphattam beutalót méhtükrözésre, mert az is kell lombikhoz, így meg tudták volna csinálni együtt. Csak a kisfiam gyorsabb volt😁

#6

máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És spontán fogantál akkor. És mennyit kellett volna várni a tukrozésre?
máj. 17. 08:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!