Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
multkor baratomnal voltunk es lefekudtunk (mindig vedekezunk ovszerrel) de miutan meg tortent az aktus csinaltuk megegyszer es eszrevettem hogy nincs rajta az ovszer szoval szoltam neki de azt mondta hogy miutan masodjara all fel neki akkor mar nincs elovaladek meg nemtudom de azert kiakadtam elegge es utana abba is hagytuk persze(szoval nem ment el bennem) de nemtudom hogy elovaladek volt e? mert szerintem ez hulyeseg amit mondott es mivel elotte is csinaltuk meg ugy is maradhatott rajta sperma szoval nagyon felek alapbol 13. an kene mindig megjonnie de kb mindig 20. a kornyeken jon meg valamiert pl mult honapban 21. en jott meg. lehetek terhes?

máj. 20. 21:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteszi óvszer nélkül bármennyire is, akkor igen, a esélye a terhességnek. Te meg jól át lettél verve, vagy a párod teljesen sötét. Ilyen kamu dumát könyörgöm…

Ha nem jön meg pár napon belül, akkor csinálj egy terhességi tesztet.

Amúgy 13-án naptár szerint kéne megjönnie? Mert az szinte mindig átlagos 28 napos ciklussal számol, ha neked inkább mindig 20-a körül jön meg, akkor neked 35 napos ciklusaid vannak. Nincs ezzel baj.

máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Aki védekezés nélkül él nemi életet, az lehet terhes. Fölöslegesek ezek a kérdések.
máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%

Lehetsz terhes, mivel védekezés nélkül voltatok együtt.


Sose feküdj le senkivel védekezés nélkül, ha nem akarsz gyereket. Mindig pillants oda, hogy van-e rajta megint óvszer stb. Tisztelt meg magad ezzel, a pasid meg téged tiszteljen meg vele!


Elvileg pont, hogy a második, többedik aktusnál "veszélyesebb" az előváladék, de javítson ki kérlek, aki jobban ért hozzá!


Úgy tudom, hogy az első aktus után ha nem pisil a férfi, a csőben maradnak spermiumok az első aktusból, ezeket kimoshatja az előváladék, pont beléd.

máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a kerdeseket mar be kellene tiltani 😅 van eleg ilyen kerdes😱
máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
hat ez szuper. enis gondoltam hogy kamu amit mondott csak sajnos keson vettem eszre hogy nincs rajta gumi, amugy sose csinalnek ilyen hulyeseget mert nagyon nem lenne jo 18 evesen teherbe esni. de koszi a valaszokat akkor holnap veszek terhessegi tesztet es megcsinalom.
máj. 20. 22:36
 6/53 anonim ***** válasza:
29%
Itt a gyakorin mindenki arról papol hogy elővàladéktól teherbe esel, aztán valóságban meg nagyon kevés rá az esély. Már nem azok az évek vannak hogy csak pikkpakk teherbe lehet ennyitol esni. Sok a mesterséges kaja, ami másképpen hat a testre is.
máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%

Legyszi csajok, ne dugjatok mar mindenfele nyomorult kamugeppel. Azert nem huznak gumit, mert lusta szarok, nem azert mert “elszoritja” “nem erzik” “zokniban labat mosni” stb.

Ott lesznek majd mellettetek az abortusznal? Fizetik? Vagy fogjak vallalni a baba felneveleset? Ketlem.

Vagy huzzak fel azt a nyamvadt gumit, vagy verjek ki zsepibe, ennyi, kesz.

máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
57%
Plusz pont a felvetelin!
máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
most kerdeztem mert en nem nagyon emlekszem mar csak arra hogy eszrevettem es mondtam neki hogy gumi nelkul csinaltuk eddig? es veszekedtem vele aztan mondta a hulyeseget hogy igy nem lehet teherbe esni stb de most megkerdeztem es ugy volt hogy eloszor csinaltuk gumival aztan pettingeltunk ugye es utana csinaltuk ujra es akkor mar gumi nelkul ugy latszik, azt mondta hogy max 10p ig. ami eleg sok nem? ahj nagyon felek :(
máj. 20. 23:16
 10/53 anonim ***** válasza:
0%

Közel 100% az esélye annak, hogy terhes vagy.


Gratulálok neked is és az újdonsült apukának is.

Egyébként mit szól majd ha bejelented a terhességet? :)

Így, hogy nem tervezett meglepődne de biztos melletted marad és felnevelitek együtt.

máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!