Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostysok! Ti barnáztatok,...

Clostysok! Ti barnáztatok, mielőtt megjött a menzitek? Ha igen, hány napig?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 14:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szombaton kéne megjönnie, de már tegnap óta barnázok én is. Fogalmam sincs, hogy mi lehet az oka és vajon ezt a closty okozza-e. Már megijedtem, hogy olyan hamar megjön, mert ha tegnap megjött volna rendesen akkor csak 11 napos lett volna a luteális szakasz, ami ugye kevés, de még szerintem ma sem fog rendesen megjönni, csak időnként van barnás nyákom.

Nálad mi újság azóta?

2011. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nekem a 26-ik nap végén és a 27-ik napon volt barnázásom.Azóta elmúlt.Ma vagyok a 31-ik napon.Múlt hónapban(akkor nem szedtem clostyt) 32napra jött meg,úgyhogy rettegek még ettől a két naptól.Te hányadik naptól szedted a clostyt?Mire kaptad?
2011. nov. 11. 07:49
 23/32 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó vagyok!

Bocsi, hogy csak most reagálok. Én a 3. naptól szedem, napi 2 szemet. A korom miatt kapom, hogy kicsit meggyorsítsuk a dolgot, de peteérésem sem volt már mindig az utóbbi időben.

Azóta mi a helyzet? Netán már babás vagy?

2011. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Múlt hétfőn pozitivat teszteltem!Ma vagyok 6hetes.Csütörtökön megyek először orvoshoz.Remélem minden rendben lesz!Üdv
2011. nov. 22. 15:45
 25/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Már megint egy kicsit későn reagálok, de szívből gratulálok a babához!!!!

Azóta már akkor voltál dokinál, mit látott?

Jó egészséget kívánok Nektek!

Üdv

2011. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igen,azóta már voltam dokinál.Hallottuk dobogni a pici szivét.Nagy az öröm!:)
2011. nov. 29. 16:04
 27/32 A kérdező kommentje:
Neked megjött?Vagy netán te is babás lettél azóta?:)
2011. nov. 29. 16:05
 28/32 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos megjött. Most vagyok a második clostys hónapban, jövő hét végére nagyon nem esedékes!

Mégegyszer sok boldogságot Nektek!

Első baba lesz?

2011. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen,első babs lesz.Már nagyon vártuk/várjuk.Nektek első baba lesz?Mióta próbálkoztok?
2011. dec. 2. 21:32
 30/32 A kérdező kommentje:
baba akart lenni,csak elgépeltem.
2011. dec. 2. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!