Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5501/9202 Kicciri ***** válasza:
58%
Gyulolom az összes szorszalat az allamon :'(
2013. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5502/9202 anonim ***** válasza:
Kicci pedig az a Pco jele is lehet :(
2013. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5503/9202 anonim ***** válasza:
58%

Kicciri mikor nem bolt jó az ir-em akkor nekem is több volt:((

Viva szurkolok nagyon.Megesz az ideg :)

Nekemeg mindig semmi,annyi hogy jó a tsh-m es pár napja nagyon lemegy a cukrom de nem tudom miért ...

Évi

2013. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5504/9202 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok!

Vica és Évi nagon izgulok értetek!

Meli remélem helyre teszik a tshdat és elindulhat a lombikotok. Egyébként miért most szoltak neked rola,hogy a tsh nem jó?

Én úgy állok a vérszegénységgel,hogy most 2 fajta vaskészitményt szedek napi 4szemet és szept elején vesznek újra vért,hogy változott-e.

Képzeljétek,most ahogy be lépek ide a Gyk oldalamra látom jött új üzenetem,meg is lepödtem.

Írt egy 21éves lány,hogy ö radiógráfiát tanul és látta itt a 4d uh képeimet és ö nem látja az elsön a kukacot, csak a köldök zsinort,szoval szerinte akár lány is lehet! És nem csak én de a családom is azt mondta az inkább köldök zsinor ,mint kukac. Na ehez mit szoltok? Ma ha lesz idöm megnézem a dvd felvételt amit kaptunk,hogy ott nem-e látom valahol jobban a kukacot.

Gina

2013. aug. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5505/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

na Vica mi lett a teszt?!Izgulunk erted nagyon!!:-)

Koszi Csajok az egyutterzest...hat meg kinlodunk tegnap is magas laza volt a Paromnak de mar legalabb jon belole a genny ugyhogy szegenykem azt kopkodi ki de az mar a javulas jele.Kisse kisebb lett a duzzanat is neki....majd csak..

Gina hat kit tudja...az orvosok is tevedhetnek...de hat mar csak lattak es tudjak mit beszelnek?!nem?na majd meglatjuk!Sztem fiu lesz :-)<3

Puszikak Csajok megyek melozni mert munkanap van :O :-\ :-/ :-D

2013. aug. 24. 07:25
 5506/9202 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok Vica vagyok. A tesztem totál negatív :(((( már ki vagyok, legalább jönne meg!!!!!!!! A hőm még mindig 36,9

ááááááá elegem van, mit szórakozik??

2013. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5507/9202 anonim ***** válasza:
58%

Gina sose lehet tudni :) Örülnétek ha kislány lenne???

Vica sajnálom:(( szerintem velem is most ugyan ezt teszi a testem....nekem se akar megjönni..kedden teszteltem utóljára...most várok.

Kriszti a jó ha már a genny ürül...szegénykém...

Livi,Encsi hová lettetek??

Évi

2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5508/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok! Megjöttünk, FANTASZTIKUS VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kár hogy ilyen rövid.....

Hú lányok, menyi minden történt! Kriszti, sajnálom a párod....... Jelentkezz be laparra!!!!!!!!!!! :-) Hová mentek nyaralni?

MEli, most akkor mennek a szurik, vagy le kellett állni? NEm értem! REmélem mennek!!!!!!!!!!!!

Kicciri, nekem is vannak pihéim (így jobban hangzik) a köldökömnél is, a cicimnél is, és a pajeszomnál is. Le.........! :-D

MEgszoktam azt hiszem, de én is utálom egyenként mindet!!!!!!!! A köldököntől szedegetem csipesszel, máshonnan nem, mert félek hogy erősödik. HA a cicimnél van olyan ami nagyon csúnya, akkor azt kihúzom még max, de ritkán. Nem hiszem hogy van olyan nő akinek nincs legalább 1 szőrszállal több valahol. Az endoki hátha segít, ezért kéne nézetni hormonokat, cukrot, meg mindent neked is!

Gina, olyan cuki vagy hogy így összekevert a doki, és mindenki!! Szegényke!:-) NYugi, a következő UH-n már biztosan jobban látszik (főleg ha megmutatja!), addig meg úgy álljatok hozzá, hogy úgy néz ki, kisfiú! :-)

Vica, sajnálom nagyon, na de akkor is megy fel a hőd, szóval ki tudja! :-)

Évike, remélem nem szedtél össze semmit, jó hogy kihagyhatod egyenlőre a fertőzőt!

Én is kivagyok lányok előre, mert ősszel amikro végre történik valami, akkor az oviban is jönnek a kicsik, mindegyik beteg lesz állandóan.. ÉS persze a nagyobbak is. Ez van! Stramm gyerek lesz legalább!

Megyek vacsit csinálni, nagyon éhes vagyok! Lassan tüszőrepim lesz! Juppy!

Livikém, rettentően szorítok neke dis, és mindanyiunknak hogy végre babázhassunk......... Irszi

2013. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5509/9202 Kicciri ***** válasza:
58%

Sziasztok!

Lilla köszi a mézes választ ♡ nem eszek többet. Amúgy merre vagy?

Gina majd kiderül...habár ha vásárolni mentek jobb lenne tudni :-/ a kis huncut ;-) Örülünk, h írsz! Kini ritkán ír remélem jól vannak!

Kriszti az nagyon jó ha már ürül a cucc a parodnal, bár szegénynek nem lehet jó gyógyulást kívánok! +jó nyaralást is. Hová mentek?

Irszi köszönöm szépen! Erőt adtál az undi szorokkel szemben! Akkor most nálad kb holt időszak van vagyis olyan nyugi van?

Évi jobban vagy már? Van vmi változás?

Drága Vica a tesztek kakik. Bárcsak már vmi jó történne. Nagyon drukkolok!

Az IR-em nem tudom hogy áll (gondolom sz*rul) mennem kellene dokihoz

.... tegnap mondtam Atinak, h sajnos nem leszek úgymond fiatal kismama :'( meg hogy az egész lombik meg társai előttünk áll. Szegény nem is mondott semmit. ..

Valaki írta, netán PCOS jelei vannak nálam. ...konkrétan az van :'(

Puszika csajok♡

2013. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5510/9202 anonim ***** válasza:
58%

sziasztok csajok!


zajlanak az események, olyan jó olvasni amiket írtok. Annyira jó fejek vagytok mind!!!! Imádlak Titeket nagyon :)


Én szorgalmasan szúrom magam, nem is fáj a szúrás, olyan profi lettem már :)


Reggel 2 adag gonal-f és 1 adag merional szuri megy, este meg 1 szem closti. Mellette szedek mindenfélét még :)


Nagyon izgulok ám, hogy hétfő reggel hány tüszőcskét lát a doki és mekkorák.

Nagyon-nagyon szeretném, ha már jöv.hét pénteken leszívnák a tüszőimet és összhoznák a babáimat :)


De tuti elhúzzák hétfőre, szeptember 2-re. Mindegy, én nem tudom befolyásolni a doki döntését, de természetesen hétfőn a méretekből én nagyon sokat ki fogok tudni kalkulálni. Már baromira ismerem a tüszőimet, hogy mennyit nőnek 2 naponta. Már 1 éve hónapról hónapra lestük a tüszők növekedését, úgyhogy már jól ismerem őket :)


Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!!!!!


Drukkoljatok, hogy sikerüljön most a lombik és én is pocakosodhassak :)


Minden olyan jól alakult érzelmileg nálam, ezért úgy érzem, most eljött az én időm! Most már nem bánt semmi a kis lelkemben, ami miatt esetleg akadályozva volt, hogy sikerüljön a babám. Most már úgy érzem, a párocskám is maximálisan megérdemli a babát!!!!!!


M.

2013. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!