Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5861/9202 anonim ***** válasza:
58%
Köszönöm,majd meglátjuk,de ha nem sikerül, a jövő hónapban már izgulhattok értem,mert vizsgálatok következnek :) Livi
2013. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5862/9202 anonim ***** válasza:
58%

Szép a fürdő!!!!!!!!!!!! :-)

Meli, én dierekt megkérdeztem, a hosszú kocsikázás (abban már feltételezhető némi rázkódás) nem okoz semmiféle gondot! Én sokat mászkálok kocsival, nem is abban a városban dolgozom ahol lakunk, és én is aggódtam! Nyugi! HA az én babám itt van, akkor a tiéd is! De a tiéd aztán tényleg tuti ott van a pocidban, hiszen már megmutatta magát! Semmi gond Meli!

Én ma vagyok az inszem utáni 10. napon, szerintem 9. dpo. Ma kezdett el igazán vad dolgokat csinálni a hasam. Kifejezetten fájt ma többször, és igen csak az alhasam. Leírhatatlan érzés. Mintha megtekertek volna benne egy hurkát vagy ilyesmi. Mint abban a Buscopan reklámban, ahol a nő hasa előtt egy kötél van összecsomózva, és az jelzi a fájdalmat. Csak nekem nem csomó, hanem mintha ott lenne egy vastag valami, ami kicsit mozdul, vagy tekeredik. Nagyon h...lye érzés! De nem görcs.

Remélem jót jelent... A melleim fájnak, a mellbimbóm már egyáltalán nem érzékeny. Irszi

2013. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5863/9202 anonim ***** válasza:
58%

Livi nagyon szep lesz :))

Meli tuti ott van vagy vannak :)

Ma felidegesitettem magamat mert kijött egy körlevél hogy a műkörmöket le kell szedni:( most fizettem 5000 érte es szedessem le pénzért :(( hat olyat tudnék mondani hogy .... Legalább kaptunk volna egy kis időt...

Nekem faj a cicim most is..bele se férek a cicifixbe :)) alig várom haza érjék es le vegyem

Ma van hogy egy hónapja volt meg..kiváncsi leszek mi lesz...

Jó ejt

Évi

2013. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5864/9202 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Sajnos megjött, így megkezdtem az új ciklust :(

Mindenkinek szép napot :)

2013. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5865/9202 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom Vica! :( Mást ilyenkor nem mondok.Viszont gyönyörű görbéid vannak,úgyhogy sikerülni fog.


[link]


Nekem ilyen,de nem szoktam reményt fűzni hozzá,annyi hogy talán most magasabb a hőm mint máskor szokott,talán a pajzskomplex tabletta,meg az a sok sz@r amit szedek meg iszok jót tett a ciklusomnak.Lányok amúgy ma senki nem volt aktív,mi van??Livi

2013. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5866/9202 anonim ***** válasza:
58%
Lívi, szuper lesz ez a görbi :) Mi Pesten voltunk, most jöttünk haza :)
2013. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5867/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
58%

Helló Csajok!

Vica sajnálom! :( Majd a következő sikerül:-)

Lívi nagyon szép lesz a fürdőtök, kíváncsi vagyok mindenre, hogy mi mennyi, meg hogy mennyiért csinálják stb...Lehet mi sem variálunk, és marad a kád, csak egy új, mert nehéz lenne megoldani a radiátor csövet, ami a kád alatt megy át a szomszéd lakásba:( nagy dilemma az biztos. A Ti fürdőtök szerintem pont olyan mint a miénk:)

A hőd nem rossz, ovud szerintem tuti volt:)

Évi ez tényleg bosszantó! Legalább 1 hónappal előtte közölték volna nem? És most le kell szedetned?

Nekem is nagyon fáj a mellem, ma este, vagy holnap reggelre van a "nagy nap", hogy megjön...:( én már nem bízok semmiben, amúgy 29.cn-on vagyok.

Ja és azt hiszem Te kérdezted a Premenst.

Tegnap írta egy barátnőm, hogy a Premenst próbáltam-e már, én mondtam, hogy nem. Ő a lelkemre kötötte, hogy szedjem, mert egy kolléganője terhes lett 1 év után, abban a ciklusban, amiben elkezdte, és, hogy ő is szedi, mert PMS-re ajánlotta az orvosa, és azt is mondta neki, hogy védekezzen szépen, mert a teherbeesés esélyeit növeli, ő még nem akar babát.

Szóval valóban jó lehet.


Irszi drukkolok nagyon!!

Sokat eszembe jutsz.

Krisztike mi van veled?? Kicciri nyaral tudom. :)

Puszi Csajok

UI: Meli minden ok!! Ne idegeskedj! 5+5 hetes kismama vagy!! :-)

2013. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5868/9202 anonim ***** válasza:
58%

[link]


A tervezett baba tette jó helyre a ovut,viszont 27 napos ciklusnál ez már előre érdekes.... :D Livi

2013. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5869/9202 anonim ***** válasza:
58%
Hát Lilla a fürdőnk durván,tenyérviszketően sokba fog fájni.250-ből akartam...500-nál járunk.Ebből csak a bontás 70 ezer.a munka díj:127 ezer+70 ezer a vizvezetékszerelési munka.Az anyagköltség meg a többi.Teljesen középkategóriás lesz minden mégis marha sok.A bordür darabja 600 ft,kell belőle 47 db...szóval durva na.De ezt fogom nézegetni vagy 20 évig úgyhogy azt szeretném hogy szép legyen.Igy a konyhafelújítás csúszik egy évet,mert a fürdő+wc elviszi a fél árát...mindegy,alig várom hogy kész legyen.Imádok fürödni,és nekünk most zuhanyzónk van,nagyon unom már.Na meg régen mikor még albérletbe laktunk mekkorákat romantikáztunk a kádban...jajj ;) Na ez most visszatér! :DDDLillám,ha van kérdésed még a fürdőről csak szólj.Puszi lányok.Krisztivel mi van??Hol van?? Livi
2013. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5870/9202 anonim ***** válasza:
58%

Vica, sajnálom! :-(

De tényleg ott a szuper görbéd a szuper nyákoddal, szóval nem lesz baj!

Évi, akkor szorítok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem a terhesség miatt ekkora a cicid!

A műköröm.. ez egy baromság! Kérdezd meg, hogy nem lehet-e úgy, hogy visszavágatod az ujjbegyedig; akkor is szebb mint az eredeti köröm. Hátha azt engedik (nálunk igen!!!).

Melikém, hogy vagy???????????????????????? Izgulok már... Pénteken mész Uh-ra????????????? Hányra??????????????????

Én ma vagyok a 11. napon, inszem után 12 nappal. Leghamarabb szombaton tesztelek, de lehet hogy húzom akár szerdáig; majd meglátom.

A hasam szurkál, a köldököm körül is rendesen, és leginkább bal oldalt, egészen a szeméremcsontomnál. Bizakodok nagyon, de már kezdek belecsavarodni hogy még minimum egy hetem van mire kiderül... Irszi

2013. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!