Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8651/9202 A kérdező kommentje:
Szilvusom ha olvasol minket tovabbra is megrogzotten imadlak!;))Sok puszi Nektek es A fő-fő Hercegnorol dobhatnal egy fotot!:)Lilike sok puszi!<3<3<3<3<3<3
2014. okt. 20. 20:20
 8652/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok ;-)


Érdekes mert mindenki ezt kérdezi tőlem: jelentkezett ????

Nos, nem :'( "elvileg" hihetetlenül boldognak kell lennie, mert ezt akarta. Fb-n meg hulye vicces videokat osztogat meg és a hugaval van fotoja. Barátnőm mondta. Meg jó hogy kértem ,semmit ne mondjon. Nagyon hiányzik és tudom én is neki. Szép és jó életünk volt együtt. Csak valamit figyelmen kívül hagytam. Azt mondanom sem kell h azonnal írok ha történik ez ügyben változás.

Addig a hátterében drukkolok. Kitartást lányok. Mindenkinek lesz babaja!!!!!!!! Meg nekem is hahaha (így majdnem újra szűzen :D:D:D:D:D:D:D )

2014. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8653/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Kiccirim hat az az Ati egy lokott h.nem sir terden allva elotted!Nem is eremel meg az biztos.Remelem minel hamarabb eljon a herceged!!Ismerkedj,szorakozz,jarj el ide-oda hatha talalkozol a nagy Ő-vel.Ahhoz kepest majd Ati egy pontocska lesz az eletedben!Majd meglatod!;))Szurkolok!Olyan jo hogy biztatsz minket nekunk is fontos hogy mi van veled es olyan jo hogy jossz megha ritkabban is de velunk vagy az a lenyeg!Mi meg veled!:)<3Sok puszi es kitartas!Szerintem szexelj egy jot kezdetnek!Minden jobb lesz utana :-)

Sok puszoka!

2014. okt. 21. 07:27
 8654/9202 anonim ***** válasza:
58%

Kriszti, örülök, hogy jobban vagy, nagyon durva makacs betegség támadott meg :( Szerintem sem lenne mérvadó a hő ebben a ciklusban, de remélem görbe nélkül sikerül majd most :)

Lilla, megjött már? Annyira rossz, hogy nem elég hogy min mentél keresztül, még a mensid is összekuszálódott. Hajrá következő hónap!!!

Livi, tényleg, mi van a cukorterheléssel?

Babásodjatok Livi, Lilla, Kriszti!!!

Vica, hogy vagytok? Milyenek a napok Csabikával?

Évi, hidd el hamarosan minden sokkal jobb lesz, ha Ádi megindul, elkezd kúszni mászni, onnantól fogva minden olyan jó lesz :)

Itt élni első generációsként nem egyszerű, majd a Bendinek lesz már jó. :) Otthon van a családunk és a barátaink, ez sokszor nagyon nehéz. :( De mi már teljesen berendezkedtünk itt, megpróbálunk a jó dolgokra koncentrálni, szerencsére az is van sok :) Itt ha valaki ügyes és jó a szakmájában akkor jól el lehet helyezkedni és jól meg is fizetik, az emberek tök rugalmasak, imádnak vásárolni, a boltokban a vásárlás egészen más mint otthon. Ha esetleg leversz valamit, vagy nekem pl volt, hogy Bendi pici volt, bent ült a bevásárló kocsiban, és kicsúszott egy tejföl a kezéből, ami a földön placcsant, senki nem esett nekem hogy fizessem ki, vagy ilyesmi, helyből 3 ember termett mellettünk, hogy körbebójázzák, feltakarítsák és hogy még ők kértek elnézést és hoztak egy új tejfölt. Itt szinte mindent vissza lehet vinni a boltba 1 hónapon belül, de tényleg mindent, szó nélkül mindenért visszaadják a pénzt, nagyon durván a fogyasztói társadalomra vannak ráállva és működik, a vásárló elégedett és el is költi a pénzét.

Irszi, jó hogy a párod szabin volt, akkor nem voltál otthon egyedül. Elült már a vihar a szomszédodban?

Meli, hogy vagytok?

Kicciri, Ati tényleg jó mafla, hogy hagyta a kapcsolatotokat így szétmenni. De találsz majd egy igazi társat és neked is lesz babád!

Jaj Csajok, én még mindig a hányingerrel küzdök nap mint nap, sőt tegnap olyan történt, hogy remélem több ilyen nem lesz. :) Elvittem a gyereket reggel az oviba és rögtön utána mentem vásárolni a délelőtti főzéshez az alapanyagokat. Mivel tudtam hogy később jövök így indulás előtt kellett ennem, ami nagyon nem megy, de azért lenyomtam egy fél banánt, hogy valami mégis legyen a hasamban, gondoltam majd eszek egy szendvicset, ha hazaérek. Már a kocsiban éreztem, hogy kavarog a gyomrom, de ez nem újdonság, aztán bementem a boltba, rögtön az elején van egy kávé automata, aztán jönnek a zöldség-gyümölcsök, szóval beléptem és megcsapott a kávé illata és olyan szinten elkezdett gyűlni a nyálam, végstádium hányás előtt, hogy berohantam lekaptam egy zacsit a zöldséges részről, majd kirohantam, kicsit sem nézhettek amúgy hülyének, rohantam a parkolóba a kocsi mellé, na akkor már öklendeztem, épp elértem a kocsi árnyékát mikor visszajött minden :( A szemem könnyezett, a gyomrom ugrált, én meg kuporogtam a kocsi mellett, hogy ne okozzak közbotrányt. Hát ilyen sem történt még velem sosem és nagyon nem volt jó, nem tudom mi lesz velem a repülőn. :( Na de holnap hazaérünk :) Jaj de jó lesz, nem nekem kell főzni, nem kell éreznem a szagokat :) Ma beszéltem az otthoni dokimmal, holnap délután megnéz uh-n, meg majd megcsinálja a 12 hetes genetikát is. :)

Bendike teljesen meggyógyult már, teljesen be van sózva az utazás miatt, szeret repülni és szeret otthon lenni :) Tesóm fiával csak fél évente találkoznak és ilyenkor már mind a kettő kész lázban ég :)

Lia

2014. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8655/9202 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok lányok itt Vica :)

Igen elég kevés az időm, de azért olvaslak titeket, csak van hogy a választ már nem tudom leírni :)) Most épp alszik, így talán sikerül. Hát kemény dolog ez csajok, de minden percét imádom. Kevesebbet alszok jóval, van hgy csak 4 órákat, ő napközben 3-4 óránként eszik és kel fel, az pont elég arra hogy a házimunkát ellássam :)) Reggelizni mióta megszületett nincs időm, mert van amikor 5-kor eszik és aztán visszaalszunk, és fél 10-kor kelek fel vele, akkor rögtön kaja neki, egy etetés kb 1 órába telik tápszeres. Mikor felkel sír hogy éhes, elkészítem gyorsan a kajáját, aztán tisztába teszem, eszik, mohón eszik, sok levegőt nyel, így hasfájós is. Aztán van hogy pár ml-t után bealszik, na ekkor gondolom hogy oké elaludt, leteszem, és üvölt hogy még éhes :))) közben lebüfizi a ruháját, vagy épp kihányja a felesleget és akkor lehet öltöztetni is :)))Utána megint kaja és közbe meg halom hogy rotty, na akkor pelus csere, és amíg cserélem a pelust elkezd a világba pisilni, összepisili a ruháját, badiját, lehet újra öltöztetni, közbe már sír hogy éhes :))) Akkor végre elszundikál, erre jön a csuklás ami felébreszti, felkavarja a pocakját mérges, sír, szóval így telik egy etetés nálunk :)))) Éjjel van hogy 5 órát is alszik, de mióta hasfájós csak mellettem hajlandó, belém csimpaszkodva, szorosan hozzám bújva, így a kiságyba nem hajlandó aludni, egyenlőre dísz. Most kitaláltuk hogy veszünk baba-mama kiságyat amit az ágyunkhoz lehet kapcsolni, egybe leszünk, mégis külön, mert azért félek hogy összenyomom. Szóval így telnek napjaink. Most tegnap óta hasmenése van, beszéltünk a gyerekorvossal, kapott normafloret, meg a pocakjára görcsoldót kap. Pancsolni nagyon szeret. Szóval nehéz, főleg akkor mikor sír és nem tudod mi baja, már mindent megtettél, és a hasfájáson nem nagyon tudok segíteni neki, hiába tornáztatom, maszírozom, remélem gyorsan kinövi. De mind ezekkel együtt is azt mondom hogy megéri, amikor rádnéz a nagy szemeivel :)))) A kialvatlanság miatt többször vagyok türelmetlen, főleg mikor semmi se jó neki, tehetetlennek érzed magad. De akkor is azt mondom megéri!!!!!

Krisztikém örülök hogy jobban vagy, hátha a nem hőmérőzés hónapba jön össze :)))

Lilla, elhiszem hogy idegesít hogy nem jön meg, buta kérdés de tesztet csináltál? doki is megkérdi majd :)

A többieket látom facen, Évi Ádámka csoda aranyos kisfiú, Irszikém nagyon szép kismami, Lívikémnek meg remélem hamarosan megvan a cukor eredménye :)))

Puszilok mindenkit, teszek pár fotót Csabikáról :)))


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8656/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Juuuuuj Vica Csabika gyonyoruuu!!:))Teljesen magaval ragdptt :))ezek a kepek!csuda edes!:))A Nagyszulos is es mindegyik rucija is nagyon jol all neki!Tok jooook!:-D♡♡♡

Olyan jo volt hogy leirtad hogy hogy telik egy nap teljesen belekepzeltem magam es csak mosolyogtam milyen jo lehet az osszes faradsagaval egyutt!Mar hogy a viharba ne erne meg!;))Ugy orulok nektek!:)

Lia huuu a boltban majdnem hanyos sztori nagyon kellemetlen lehetett :// hat ez ilyen...lehet gondoltak tul sokat ivott ez a "lyány":)))kozbe meg "csak" a CSODA :-)♡na akkor most jottok haza kepzelem mekkora surges-forgas bevasarlas fozes van mostaz itthoniaknak :-) de jooo!Bizti nagyon varnak mar es tok jo hogy Bendi is be van sozva,jo hogy igy orul es varja :-)Elmeny akkor a vasarlas!:)Hat itt nem,de van panaszkonyv :-D reszemrol.:)

Tegnap volt amugy a Tenyekbe h.ez ami nelem is volt vmi ujfajta virus es nem hasznal az antibiotikum sem.Hosszu hetekig elhuzodik a gyogyulas.Tobb mint 2 het utan en is kohogok meg elegge es folyik meg az orrom is :// pedig kifekudtem rendesen.

Hat jo lenne ha osszejonne de nemtom h.szedtem 2fajta antibioutikumot is 9 napig osszesen ...remelem ez nem befolyasolja a baba egeszseget...de ugy tudom ez nem nagyon jo.Nah mindegy majd meglatjuk.

Lia akkor keszulodjetek :))Irany Magyarorszag :)

Vica irj ha tudsz mindig ;)olyan jo olvasni milyen az ujdonsult Anyasag,mit csinal Csabika es a te erzeseidet is jo "atelni"picit -baba vonzas nekunk akiknek meg nem sikerult :)

Puszikak!:)♡

2014. okt. 21. 17:06
 8657/9202 anonim ***** válasza:
58%

Halihó Lánykák! Visszaolvastam; de nem jegyzeteltem, nézzétek el nekem! :-) <3

LILLA, LIVI, KRISZTI, BABÁSODJATOK!!!!! KICCIRI, TALÁLJON RÁD A HERCEGED -AZTÁN BABÁSODJ!!!!! <3

Kriszti, remélem elmúlik már ez a nyavaja! Az antibiotikum nem jó; de nem lesz probléma belőle ha pont most sikerül :-) De majd akkor rákérdezel a dokidra!

Lia, örülök hogy hazalátogattok; remélem hamarosan elmúlik a rosszulléted :-) Kislány, tuti!!!!!!!! Én nem votam rosszul, és kisfiút várok ;-)

Meli, Szilvi, várjuk folyamatosan a képeket! Vica, Évi titket nézegelek a facen :-) Durva lehet egy nap; most hogy olvastam Vica! Gondolom Évi a tieitek is hasonlóan telnek :-) Én nem is tudom hogy van ideje a friss anyukáknak írni! Persze nagyon örülök hogy írtok!

Évike, köszi a tippeket! A túrós cuccot megcsinálom; de a palit is! Ennék valami "édes szerűt" néha legalább... Lányok, én nagyon durván betartom a diétát!!!!!!! Büszke is vagyok magamra! :-)

Reggelire vacsira kenyetet eszem (Pur-pur vagy Pro bady; de most vettem kipróbálni az Abend brotot) felvágottal, sült kolbásszal, zöldséggel. Az ebédem barna rizs; párolt zöldség és sült alma (ez nagyon fincsi!!!!!!!!!!!! Serpenyőben sütöm a szeleteket vajon), hozzá natúr csirke, egy kis máj vagy egy fej rántott gomba mellé. Ettem már rántott husit is; azt mondták hogy egy tenyérnyi az ujjakat is beleértve kb. 14g CH, így lehet vele számolni. De ettem már halacskát is. az volt a legfinomabb! Tízórai -uzsi vagy csak gyümi (tízóraira kell lisztes is): alma és körte; vagy körte és mandarin; és / vagy Korpovit keksz. A mennyiségekkel van baj; mert a mai tízóraim pl. 1 mandarin 3 db Korpovit keksszel; ami elég kevés... Szóval ne gondoljatok sokra; fél alma fél körte ha azt eszem. A tejterméket / sajtot a vacsiba illesztem be általában. Inni szinte csak vizet tudok. :-( Ez van! Most voltam a Lipótiba és a TAmi pékségben; mindkettőben van szénhidrát csökkentett cucc; holnap reggelire pl. fahéjas csigát eszem; nagyon -nagyon várom már!!!!!!! :-) Elküldöm, nehogy elszálljon. Irszi

2014. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8658/9202 anonim ***** válasza:
58%

Ma itt szippantyúzok a kórházban; ma van az étkezések előtt és után is vérvétel; 18.30-kor lesz az utolsó! :-) Szóval jó a buli! Tegnap egész nap gyűjtögetnem kellett a pis...im..et, bakker........ persze volt ami nem ment bele; a mérés előtt meg kilötyögtettem belőle... CSodás! Kellett hozni abból is egy adagot; illetve a mai reggeliből is egy adagot. Két üveg cuccal vártam a soromra! :-)

MA meg bökögetnek non-stop. Szupi! Sőt, jövőhéten szerdá is jöhetek, akkor ebéd után böknek; mert az ebéd utánim megy fel általában. De eddig megúsztam az inzulint! De jó!

Elődke jól van; hatalmas vircsaftokat csap, bár mostanában szerintem úgy fekszik hogy bfelé vannak a végtagjai, mert máshogy érzem a mozgását.

Tegnap pl. már ki tudtuk tapogatni hogy hol fekszik! Ez valami fabntasztikus érzés lányok..... :-) Imádom!!!!!!

A pocakom nagyon szépen gömbölyödik; és nem is hízok így ezzel a szuper kis diétával.... Állítólag már nem is nagyon fogok. Az azért nem lenne rossz :-) Így is van rajtam 8 kg. hm... Tegnmap unokahugim órákig fényképezgetett; csinált rengeteg (kb. 800db.) pocakfotót :-) Megszerkesztgeti őket; aztán megkapom!!!! Ngyon szépek lettek; figyeltünk a hátérre; és vagy 5 féel ruciban vannak elkészítva; de nem lehet leírni, majd küldök / teszek fel ide ha megérkeznek hozzám!!!!!!!! GYönyörűek; tényleg! Olyan nagyon örülök neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövő hónapban megyünk a kókuszmatracot megvenni! De jó! Azt is nagyon várom.... Veszegetem a mosható pelusokat mellé; alakul a készlet!

Most is kaptunk pár babarucit; mindenünk megvan már tényleg! A Bútor is nemsoká ,meglesz :-) Kölcsönbe kapjuk, 2 évre kb; de ettől is nagyon boldog vagyok; csodaszép drága bababútor :-) Sötétbarna -bézs. MAjd küldök képet arról is! Puszika lányok; mennem kell!

A szomszéd dolog tovább gyűrűzik; de most a szomszéd asszonyom megy már az idegeimre; kérdezzek meg mindenkit hogy kinek mit mondott a pasi; ne köszönjek azoknak akiken ő köszön.... mádtam ott élni; de most ez már kezdi megkeseríteni a napjaimat... Nem fogok vele találkozni ha nem hagyja ezt abba. Más nincs! Puszi! Irszi

2014. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8659/9202 anonim ***** válasza:
58%

Íme egy kis ízelítő (de ezek még "szebbé" lesznek téve bizonyos technikákkal -bár szerintem eszméletlen gyönyörűek............... <3 <3 <3


[link]


[link]


[link]


Irszi

2014. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8660/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
58%

Sziasztok Csajok!

Lívi dehogyis haragszom rád :)) <3, örülök, hogy gondolsz rám én is rád.:) Egyszer majd sikerül nekünk igazán.:)

Irszikém nagyon ügyes vagy, hogy tartod a diétád, a képekre nagyon kíváncsi vagyok, szóval el ne felejtsd..)) Szerintem mondd meg a szomszédasszonynak, hogy úgy viselkedik, mint egy óvodás, "ne köszönj ennek, meg annak, mert nem a barátom :-D "...nem kérhet ilyet tőled.

Vicus hát komolyan mondom Csabika imádni való, nagyon szép baba. Csodás lehet egész nap vele lenni, még ha fárasztó is.

Krisztike mostanra már remélem meggyógyultál. Vigyázz magadra biztos mész a szüleidhez a hétvégére, nagyon hideg lesz, öltözz fel rendesen. Egyébként nekem fél éven belül ment el két barátnőm (pont a legjobbak) külföldre, és nagyon hiányoznak:(( Az egyik Angliába, a másik meg körutazásra Európa országaiban 3-3 hónapra, mert a férje munkája ilyen, utazni kell, és ő megy vele. Nagyon remélem nem ragadnak ott valahol. Tudom milyen rossz ez:(

Lia szegény elhiszem milyen kellemetlen lehetett, hogy rosszul lettél a boltban:(( Én is azt mondom, hogy lányod lesz!!! :-D Bendikének jó szórakozás az unokatesóval.

Évi puszi nektek Ádival, jól vagytok?? A férjeddel minden oké, egy időben írtad, hogy már nem olyan a kettőtök kapcsolata, mint Ádi előtt. Azért már rendeződött minden remélem.

Kicciri őszintén kívánom neked, hogy minél előbb találd meg az igazit, és Ati meg bánhatja, hogy elengedett.

Nekem még mindig nem jött meg:((((( jövő héten doki, ja tényleg Vicus nem csináltam tesztet, de a vetélés óta talán 2-szer voltunk együtt akkor is óvszerrel.

Szóval terhesség kizárva:)

Puszi Mindenkinek, nagyon jó hosszú hétvégét!

2014. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!