Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9081/9202 anonim ***** válasza:
0%

Köszi, hogy szorítotok nekem a 18.-i zebrás teszthez :)


Hát igen, van némi problémám, de pozitívan állok hozzá, főleg, hogy már nem csak olvaslak titeket, hanem kezdek részese lenni a kis csapatotoknak :)


18.-án mindenképp írok, persze azért addig is, de igyekszem pótolni a lemaradásom :)


Ada :)

2015. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9082/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
0%

Na jó feladom, nem tudlak rávenni:):-D

Igazad van nem tudják ki vagyok, nem tudom miért zavar ennyire mostanában, ma nagyon...biztos mert extra pm-esem van, meg fog jönni, hisztis vagyok, csalódott és szóval érted:))

Puszi Csajok

2015. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9083/9202 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem irni Julcsi ma a 18.cnapon vagyok :)

Kedves Ada orulok hogy csatlakozol hozzank udv a csapatban :)Remelem ha valami van tudunk neked segiteni!Am az lesz a legjibb ha pozi lesz a teszted!;)irj barmikor termeszetesen!;)

Lillam mondenhogy szeretlek ha ide irsz ha oda es akkor is ha hisztis vagy es akkor is ha nyugalommal teli :)mindenesetre az biztos hogy en a reszese akarok lenni mert ez nagyon pozitiv dolog :)<3mindig szeretettel varom hogy irjatok :)annyi idot lehuztunk itt egyutt es mindenkinek orulok!:)

Nagyon remelem hogy nem fog neked se megjonni es ezuttal a baba aldastol van az extra "pms" :) hajra!;)

Mi is voltunk egyutt kozepidoben elotte nem par napig mert en videken voltam (:-D) de olyan de olyan jo lenne az eskuvon bejelenteni a Paromnak hogy babat varunk :))bar nem tudom hogyan tudnam addig titkolni mert a fold felett jarnek 620 km-el minimum :))hat mindenesetre szep lenne :)

Izgulok hogy pozit teszteljunk Csajok!Valjon valora a mi almunk is :)♡

2015. ápr. 8. 06:55
 9084/9202 anonim ***** válasza:
0%

Szoasztok Évi vok :)

Bocsi mostanaba minden összejött :(

1 hete csütörtökön vittem kontrollra a dokinohoz Ádit hogy furcsa az orrvaladeka :( azt mondta a hörgők rakoncátlanok de nem kaphat antibiotikumot mert felerősíti a tejallergiat...ilyet sose hallottam de legyen..na este fülészet ügyelet en voltunk :( ordított este a kis draga es kiderült kezdődő fülgyulladása van :( ott a doki adott antib. Kapja 6 naoja azota a füle jobb meg az orra de a hörgés zörgés nem :((( dokinő szerint vírusos ezért se hatott az antibiotikum..fene tudja..mikor influenzás voltam akkor en is kaptam es rendbe jöttem pedig az is vírus..nem értem en mar..azt se hogy mikor akar ez a fog vegre kijönni..ahh ;(((

Kriszti :) én megertelek..azert is vok itt is ott is :)

Jujj az esküvő :) Ádi mar 13 hónapos lesz akkor :)

Én is nagyon vártam azt a napot es életem legrövidebb napja lett...de egyik legboldogabb is :) mindig volt vmi es nem volt ido gondolkozni :)

Julcsi,voltál dokinal??Szoritok hogy sikerüljön.Szerimzem is pozitív az a 2 teszt!!!

Ada üdv a csapatba :) velem ugyan ez volt mint amit leírsz plusz túlsúly de itt van a fiam :) nem lehetetlen :)) neked is megy a drukk ezerrel :)

Szép napot mindenkinek :) remelem jo ido jon mar ;)

Évi es Ádi

2015. ápr. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9085/9202 anonim ***** válasza:
14%

[link]

Friss kép Ádiról ;)

2015. ápr. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9086/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok itt Vica!

Krisztikém hú már nagyon itt topog az esküvőd, nekünk június 16-án volt, és nagyon jól sikerült, biztos neked is nagyon szép esküvőd lesz :)

Julcsi, láttam a teszted és ha megjött az azért van, mert majd most jól sikerül, és lehet hogy elindult valami de még nincs itt az ideje. Drukkolok nagyon!

Ada, ne add fel sose, és senki se a reményt, ezt én mondom nektek 2 vetéléssel, 2 kémiai terhességgel, PCO-val és diabétesszel megküzdve, sikerülni fog!!!!!!!spontán!!!!

Mi jól vagyunk, Csabika megtanult kúszni, most már mindent félre kell dobni előle, mert hol a porszívóhoz megy, hol a fiókot nyitogatja, mostanában meg a szék lábát enné meg az asztalét, ja és persze a papucsokat és a zoknit a lábamon :)))))))))) Most csak ennyi időm volt írni, mert megyek a nődokihoz rákszűrésre, semmi kedvem de legalább ezen is túl leszek :)

puszi mindenkinek

Vica

2015. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9087/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, én egyátalán nem rossz szándékból írtam ide, nem is értem, miért feltételezel ilyet. Nincs abban semmi rossz, ha rákérdezek, van-e ennél is több válasz. De gondolom nincs. És ahogy látom, ti elintézitek, hogy ne is legyen! :D A babásodás valóban nem az én területem, egyszerűen csak azért írtam ide, mert csodálom, hogy ennyi válasz gyűlt össze! És 3 év alatt! Szép teljesítmény. Ami a babásodást illeti, én nemigen fogok babásodni. Azért,mert fiú vagyok. :D Na, nem zavarlak titeket tovább. Szép estét, további jó válaszgyártást! :))

Üdv: Bálint

2015. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9088/9202 anonim ***** válasza:
13%

Köszönjük Bálint :) Esetleg nem Te vagy aki a fiús szülőkbe is benne voltál??

Évi

2015. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9089/9202 anonim válasza:
92%
Az igen! 9000+ válasz!
2015. ápr. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9090/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!


Nem tűntem el, csak próbálom behozni a lemaradást :) egész jól haladok, már a 411. oldalon :)


Kriszti köszi a kedves fogadtatást, remélem én is, hogy szerencsét hoztok nekem :)


Évi akkor sorstársak vagyunk, mindezek mellett nekem is van túlsúlyom. Néha-néha lemegy 10 kg, de sajna vissza is jön... De pozitív vagyok, remélem a tesztem is az lesz 18-án :) Gratulálok Ádihoz, szép baba :)


Vica gratulálok neked is, ilyen eseteket olvasva még jobban felcsillan a remény :)


Párom viseli kicsit nehezebben, még csak nemrég kezdtük komolyabban a babaprojektet, ugye ez a 2. closty-s hónapom, de azt mondja, neki éveknek tűnik, nagyon lelkis szegény. Főleg, hogy az első hónapban csak 8 mm-ig nőttek meg a tüszőim (igaz, hogy 3 db), és csak 4,5 mm volt a nyálkahártyám. De ebben a hónapban a 12. ciklusnapon volt 1 db 13,5 mm-s tüszőm, 6,5 mm-s nyálkahártyával, aminek már a dokim is örült. Meg a férjem is, hogy végigvihetjük a folyamatot tüszőrepesztővel, összebújással, teszteléssel :)


Egyre úgy érzem, hogy egy örökkévalóság, mire elérkezik a tesztelés ideje. Kezdek érdekes dolgokat érezni, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. 8. dpo-n vagyok, néha annyira érzékenyek a mellbimbóim, hogy alig lehet hozzáérni, fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni, főleg 1-1 összebújás után, meg gyengének és fáradtnak érzem magam... Jelenthet ez valamit? :) Mondjuk elég korai lenne még bármihez, de veletek tudom, hogy megoszthatok mindent :)


Puszi: Ada :)

2015. ápr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!