Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9171/9202 anonim ***** válasza:
18%
Valaki beszélgetni?
2015. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9172/9202 Kicciri ***** válasza:
35%

Hello ♡

Bocsi alig jovok :'( Sokat dolgozok. Pasim meg nincs de Jo lenne mar. Vissza Kell olvasnom Sokat. Remelem Ti Jol vagytok! ! Kriszti, sok boldogsagot kivanok!

Pusszancs

2015. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9173/9202 Kicciri ***** válasza:
27%

Hogy merik kitorolni? Itt sokaknak segitenek a lanyok es rengetegen erot meritenek a beszelgetesbol. Nem szep kitorolni. ..

Puszi

2015. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9174/9202 anonim ***** válasza:
28%
az indok az volt hogy nem a funkciójának megfelelően használtuk az oldalt
2015. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9175/9202 anonim ***** válasza:
28%

Minket valamiert szerettek mert sok olyat töröltek akinek a hozzászólása nem ide tartozott es a csoport maradt...sajnalnam ha ez os eltűnne...jó lenne ha a régiek is írnának

Évi

2015. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9176/9202 Kicciri ***** válasza:
19%

Evi a regiek inkabb Facebook on irnak. Bar ide is varunk uj embarked ;-)

Tegnap kezembe vehettem az en kis felig Indiai felig Magyar baratnom babajat. Annyira edes. ...kb aludt es csak szellentett a draga :D alig mertem megfogni.na majd ha nekunk is lesz csajok ugyeeeeee

Pusszancs vigyazzatok magatokra. Kriszti kuldtem baratkerot. ..

2015. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9177/9202 anonim ***** válasza:
32%

Igen,ott szoktunk beszélni :)

Hajra csajok :))))

2015. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9178/9202 anonim ***** válasza:
17%
Kinek jött össze a baba?
2015. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9179/9202 Kicciri ***** válasza:
30%

Sziasztok

Melinek. Evinek. Irszinek. Lianak. Vicanak. Encsinek Talan? Hu nem emlekszem pontosan :-/

Nincs meg senkim azota. Csak olyanok jonnek akiket en nem szeretne.A tobbi meg megerzi h eppen vadaszol. ...

Lanyok irjatok. Minding jovok de senki nincs :-/

Pusszancs

2015. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9180/9202 anonim válasza:
86%

Kedves topikos babavárók!


Elkezdtem az elejétől fogva olvasni a topicot, most járok a 400. lap környékén. Fogalmam sincs, hogy kinek hogyan alakult az élete, de tudjátok, veletek együtt bizakodom, reménykedek és sírok. Olyan kíváncsi vagyok, hogy kinek, hogyan alakult az élete, és kinek sikerült már a baba. Irszi, Kriszti, Meli, Pixi, Vica, és ti kedves többiek. Végigolvasom a topicot, mert reménykedem, hogy mindenkinek összejött azóta az álma. Bevallom egy helyen csaltam, megnéztem Meli profilját a face-n. Egy kis babával van a profilképén. Annyira reménykedem, hogy ennyi inszem és a lombik után az ő kisbabája van a karjában. Annyira szeretném odakiáltani neki, hogy mit láttam, amikor el van keseredve hónapról hónapra. Amint lefektetem a gyerekeket, minden este itt vagyok veletek, és részt veszek a múltatokban. Adja az ég, hogy happy end legyen a vége.

2015. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!