Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen dolgok segítettek...

Kinek milyen dolgok segítettek a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat érdekel?? Rövid ill. hosszú ciklusnál? egészségesek és krónikus betegségek esetében is... PCO-sok pajzsmirigyesek,cukorbetegek...stb. Talán mindenki talál megfelelő információt /aki majd olvassa/ Kérlek osszatok minél többféle tapasztalatot nektek pár sor viszont nem tudhatod kinek jelent nagyon sokat!!! Köszönöm!!!

2012. júl. 13. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát mi pl 2naponta szeretkeztünk és 4 hónap próbálkozás után teherbe is estem. De ha nézed a hőmérsékleted minden reggel és jegyzeteled is és ha emelkedett akkor lehetséges a peteérés. Mesi után kb 14 nap .nekem bevált.
2012. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

PCO: segített a hármas kezelés és ittam a cicka+palást kombinációt.

36+6hkm

2012. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
cicka-palást erről hallottam.. ciklus 1.fele cicka 2. palástfű? hogy is van ez? csak ez semmi más?
2012. júl. 14. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ciklus eleje cicka, ovu után palást.

Első hónapban sikerült a baba. Hogy ez segített-e? Nem tudom. Ennyit éreztem, hogy erősebben érzem a peteérést.

2012. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én a dokim javaslatára csináltam egy 5 hetes vesetisztitó kúrát, és ittam huminiqumot. aztán eldöntöttük, jó akkor "álljunk neki". ovu teszttel néztem van e egyáltalán peteérésem (hosszú ciklusaim voltak, de előtte egy évben kevert: 19-38 nap). és az első hónapban megfogant a kis pöttöm.


26hkm

2012. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
clostillbegyt tabletta+20 percet feltettem a lábam a szekrényre együttlét után. :)
2012. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Clost-t kinek írják fel? Mi is ez?
2012. júl. 14. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:

A closty segíti a peteérést.

Azoknak írják fel, akiknek peteérési problémájuk van.

Inszeminációkor és lombik alkalmával is felírják.

37hkm

2012. júl. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
PCO, 50-60 napos ciklusok: cukormentes, tartositoszer, szinezek, izfokozo, mesterseges edesitöszer, aroma nelküli taplalkozas, sok sport, nagyon magas dozisu D3-vitamin, kecskeruta tea, kromtabletta, baratcserje kapszula. Kb. 3-4 honap mulva megtörtent a csoda :-) röviden, cimszavakban ennyi, mindenkinek sok sikert! 8 honapos csöppseg anyucija :-)
2012. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 katestand válasza:
E-vitamin szedese a ferfinel nekem is bevalt es mar tobb ismerosomnek is. Artani biztos nem fog :-) ez a spermara hat, mennyisegileg es minosegileg is. Elso honapban osszejott. Mi is naponta ketnaponta voltunk egyutt, en nem is szamolgattam, mert alapbol rencertelen a ciklusom.
2014. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!