Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elküldtek cukorterhelésre....

Ditti23 kérdése:

Elküldtek cukorterhelésre. Ezek az eredmények milyenek?

Figyelt kérdés

Még nem jutottam vissza a dokimhoz, és jövő hétig nem szeretnék idegeskedni ez miatt. Babát szeretnénk, túl vagyunk pár vizsgálaton már, most ez van soron.


Vércukor 0': 4,9 mmol/L

vércukor 120': 5,0 mmol/L


Inzulin 0': 16,2 mU/L

inzulin 120': 31,8 mU/L


PCOS gyanú miatt küldött erre a vizsgálatra.


Köszi szépen!


Ditti



2012. szept. 12. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős inzulinrezisztenciád van, kezelni kell. Az éhgyomri inzulinnak 5 alatt kéne lennie.
2012. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, az inzulinod magas. Annyival kiegészíteném, hogy a kétórásinak pedig ideális esetben 20 alattinak kellene lennie. Annyira nem rossz, nekem tízszer rosszabb értékeim voltak :) Kezelhető simán , meglátod! Javaslom:


V. PCOS Orvos- és Közönségtalálkozó

Október 6. Budapest

Egy fő részére 500 Ft, házaspároknak 800 Ft!


Részletek itt:

[link]

2012. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, a tavalyit linkeltem, ez az idei:


[link]

2012. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cukor oké, inzulinnal van gond csak. IR. Az éhgyomri 5 alatt kell legyen, a terhelt ennek max. ötszöröse lehetne, tehát kb. 25 körül, ha az 5-ös éhgyomriból indulunk ki. IR-diéta, mozgás feltétlen kell. A gyógyszer meg, hát fene tudja, lehet, hogy elég lesz a diéta is, majd a doki megmondja.
2012. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen magas éhgyomrira tuti kell gyógyszer.
2012. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!