Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO, IR, túlsúly nincs. Más...

PCO, IR, túlsúly nincs. Más is volt/van így?

Figyelt kérdés
9 hónapja diéta, gyógyszer, mozgás. Prolaktinra is, TSHra is gyógyszer. Elvileg átjárható vagyok mindkét oldalt. A párom eredménye jó. Mégsem jött még a baba. Nehezen bírom. Valaki mondja meg, hogy ne görcsöljek 2 év után? És hogy kell feladni? Vagy bevonzani? Egyik sem megy.

2012. szept. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben élek, amiben Te! Ne add fel, és nem is baj, ha kiadod magadból a feszültséget! Én a metformin babamozit szoktam nézegetni itt (jó érzésekkel töltenek el a sikertörténetek, bevonzani is könnyebb, ha elképzeled, hogy a következő képen Te vagy és a Manód :)


www.pco-szindroma.hu


Mielőbbi sikert kívánok nektek!

2012. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a vékony pcos-ok általában lasabban javulnak.
2012. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A második hozzászólást nem nagyon értem, mi köze ak érdéshez?


Amúgy igen, más is van így. Tipp nemigen van, csak a kitartás és hit. Ki-hol találja meg a megnyugvást addig is, amíg várakozunk ...

2012. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Én is a vékony PCO-sok táborába tartozom, TSH-ra gyógyszert is szedek. A sima merckformin nem segített (1 évig sikertelenül szedtem), eucreast kaptam, és 8 hónap után spontán terhes lettem. És előtte 5 évig nem védekeztünk (nem is volt értelme, hiszen 15 év alatt 4! menzeszem volt), a "sikeres hónapban" tényleg feladtam. Azt mondtam, ha nem jön össze, így kell lennie, és majd utazgatunk. Tudom, hogy közhely, de nem érdemes minden egyes hónapban ezen görcsölni. Gondolj arra, hogy jön, ha jönnie kell, és ezen az idegeskedéssel nem tudsz változtatni. 9 hónap sokszor még az egészséges pároknál is normális. Sok sikert!
2012. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Merckformin XRt szedek. A 9 hónap csak a kezelés. Már két éve szeretnénk babát, igaz, akkor még nem tudtuk mi a baj.

A mensim normális és minden hónapban rendszeresen megjön és megjött ezelőtt is.

Sokat agyalok a dolgon, nehezen tudok lekattanni a babatémáról, még ha tudom is, hogy ezzel ártok magamnak. A párom kitart mellettem, csak azt sajnálja, hogy nem tud mindig megvigasztalni.

Már az örökbefogadásról is beszélgettünk - persze nyilván megvárunk még valami clostys vagy inszemes alkalmat. De nem akarok arra eszmélni, hogy 35 vagyok, a hátam mögött 6 sikertelen lombikkal, és így várjunk még 2-3 évet, mire kapunk egy bébit, akit az anyja nem akart.

2012. szept. 22. 21:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a babamozi tényleg jó, és adott egy kis vigasztalást. Köszi! [link]
2012. szept. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!