Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valami természetes segítség?

Van valami természetes segítség?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok. Hónapok óta nem jön meg magától, csak tabletta segítségével, viszont a tabletták miatt nincs peteérésem. Azt szeretném kérdezni, hogy van e olyan természetes, homeopátiás szer, ami esetleg meg tudná hozni a menzeszem. Járok endokrinológushoz,ő állandóan csak a proverát írja ki, amitől igaz megjön, de peteérés nincs. A clostyt egyelőre nem akarja kiírni, azt mondja várjunk még. Nem akarok rögtön, azonnal gyereket szülni, csak azt szeretném, hogy ha elszánjuk magunkat, ne akkor kelljen mindennek utánajárnunk. Szóval ha tudtok segíteni, és esetleg valakinek tapasztalata is volt már valamilyen homeós szerből, megköszönném a választ.

#PCOS #PCO Homeo
2012. nov. 24. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress egy rendes endokrinológust mert ez láthatóan nem ért hozzá. A pcos ir okozza. 3as kezeléssel lehet kezelni, ettől rendbe jönnek a hormonjaid.

Kell egy 3. és 21. napi hormonvizsgálat és egy tehreléses cukor+inzulin vizsgálat. Ezután beállítják a merckformin adagodat a diétát és sportolni is kell ez a pcos kezelése a mostani doki csak árt neked.

2012. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt hormonvizsgálat, szedek metformint, és tartom a diétát és testmozgást már több mint 1 éve, de semmi változás nincs azóta sem.
2012. nov. 24. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány gramm ch-t eszel? Milyen a testalkatod? Pontosan betartod az ir diéta előírásait? Gyógyszer váltás nem volt még?
2012. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
160 gram ch diéta, persze van súlyfeleslegem, de már fogytam 40 kg-ot, és igen betartom a diétát és a mozgást, most lett megemelve az adagom 3x1000-re, eddig 2x1000 mg metformint szedtem. És a nagy fogyás ellenére, a mozgás ellenére még mindig nincs peteérésem, és menstruációm. Ezért szeretnék valami homeopátiás szert is kipróbálni, veszíteni úgy sem veszíthetek.
2012. nov. 24. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
És mennyi van még rajtad? Én is hasonló cipőben voltam, de nekem a fogyással jött a rendszeres mensi is. Én 42kg fogytam.
2012. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most vagyok 120 kg. Amíg kövér voltam semmi problémám nem volt a menzimmel, sőt, még peteérésem is volt, mióta fogytam, nincs spontán menstruációm. Tudjátok nem jó, ha valaki kövér, de én akkor mégis sokkal boldogabb voltam mint most. Mióta fogytam, azóta minden nyavaja elővesz, a sok nőgyógyászati probléma ami régen nem volt. Még jó, hogy a párom mellettem áll.
2012. nov. 24. 23:28
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meg a gynex nevű gyógynövény készítményt.Sok jót hallottam róla.
2013. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!