Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOs anyukák, akik még szeretn...

PCOs anyukák, akik még szeretnének babát, hogyan védekeztek a próbálkozós hónapok előtt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk harmadik babát, tartom a hármas kezelést, d nem tudom hogyan védekezzünk, mert ugyebár a megszakítás nem védekezés, illetve a férjem nem szereti a gumit. Meg én sem.

2013. jan. 14. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Óvszerrel, szerencsére nálunk nincs ebből probléma egyikünk részéről sem. Csak meg kell találni a megfelelő típust :)
2013. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kell egyáltalán védekezni? Nálunk az első baba előtt minden alkalom egy lehetőség volt. Szerintem így is elég nehéz teherbe esnünk, és ha még hozzá védekezünk is....
2013. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miért? Mert a férjem külföldön dolgozik, itthon vagyok a 4 évessel, meg az 5 hónapossal. Ha most teherbe esnék, a kicsit nem tudnám hova tenni, mikor vizsgálatra kell mennem. Mert a klinikára 10 év alatti gyermeket nem engednek be.

Kicsire picit nem szeretnék így, egyedül. Meg a terhességem sem volt problémamentes, sajnos.

Köszönöm a válaszaitokat.

2013. jan. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!