PCO-sok, szerintetek mit csináljak? Szeretnénk még egy babát.

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem. A kontrollon mondta a dokim, hogy szépek a petefészkeim,nincsenek megnagyobbodva és nincsenek ciszták.

1 hónapja újra voltam uh-on, ahol már látható volt a pcos jelleg a petefészkeken. 1 ciklusom volt azóta.

A merckformint nem szedem, mert annyira rossz lett a májfunkciós érték, valószínűleg a merckformintól.

A lényeg, hogy nem szeretném, hogy újra cisztásak legyenek a petefészkeim. 1db 47 napos ciklusom volt eddig, jelenleg a 43. napon tartok, nem vagyok terhes.

Szeretnénk még egy babát.

Mit csináljak és hogyan, hogy a petefészkeimen ne legyenek ciszták?

A diétát tartom, mozgás változó, a merckformint egyelőre nem szedem.

Hogy lenne jó?



2013. febr. 7. 15:03
 1/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Hát mást nem tudsz tenni, mint ezt... diétázni és mozogni, és persze próbálkozni... nyugtasson meg a tudat hogy a hosszú ciklus nem akadály, attól peteérésed még lehet.
2013. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
esetleg az aviva tornát próbáld megtanulni és hetente kétszer fél órát csinálni, állítólag az is csodákra képes a női bajok helyrehozásánál, ez jutott még eszembe.
2013. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy vannak cisztáid még lehetsz terhes. Mikor terhes lettem akkor mindkét petefészkem cisztás volt, a lényeg, hogy legyen pé-d. Tényleg amit tenni tudsz diéta+ mozgás.
2013. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, úgy lettem én is terhes, hogy cisztás volt mindkét petefészkem. Tudom, hogy lehet, de jobb lenne, ha ki sem alakulnának.

Olvastam már az aviva tornáról, akartam is próbálni, de közben összejött a baba.

Köszönöm a válaszaitokat!

2013. febr. 8. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyal kecskeruta teat, annak ugyanaz a hatoanyaga mint a metforminnak, csak nem szintetikus, hanem termeszetes, ezert nem terheli a majat. Etkezes elött egy teaskanalnyi teafüböl fözött teat kell inni, napi 3-4x. En kb. masfel honap "ivaszat" utan terhes lettem.
2013. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hallottam már a kecskeruta teáról, de nem tudtam, hogy a májat mennyire terheli, vagy mennyire nem.

Neked van túlsúlyod? Mielőtt inni kezdted, volt rendszeres ciklusod?

2013. febr. 9. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Túlsúlyom nem volt nagyon sok, de a teherbeesés előtti 3-4 hónapban fogytam 8 kilót, sok sport, odafigyelés, krómtabletta, kecskeruta (az utolsó másfél hónapban), barátcserje, nagy dózisú D3-vitamin. A ciklusaim olyan 50-60 naposak voltak abban a pár hónapban, erős vérzéssel és fájdalommal, előtte nem is tudom, milyen rendszerességgel, de kb. 2-3 havonta 3 napos minimális pecsételgetés.
2013. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!