Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pco miatt kérnék tanácsot?!

Pco miatt kérnék tanácsot?!

Figyelt kérdés
Volt hormonvizsgálatom: az insulin éhgyomri:12,7. Terhelés utáni: 91,4. Nem javasolt semmilyen gyógyszert, csak diétát és sok mozgást. Nekem nem tűnik túl jó eredménynek. Ez tavalyi eredményem, azóta volt már egy drilling műtétem. A ciklusaim rendben vannak jelenleg 28-30naposak. Peteérésem gyógyszeresen van,de nem kellene nekem is Merckformint szednem, és a 3as elvet csinálnom?

2013. ápr. 13. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Terhesés utàn a 12O perces 91? Jol èrtem? A 60 perces mennyi?

Nekem a 0. perces 2 alatt, a 60 perces: 42,a 120 perces eredmènyem 71 lett. Rogton gyogyszert kaptam, napi 2 szem Merckformin XR 500-at.+ dièta, sport.Nekem viszont nem volt rendszeres a pè, hosszuak voltak a ciklusok, koros mèrtèkben hullott a hajam. Szoval "jobb" èrtèkekkel tobb tunetem volt.

A baràtnomnek 178,3 volt a 120 perces, mègsem volt semmi tunete.

Szerintem egyènenkènt vàltozo kinek milyen eredmènnyel, milyen kezelèst javasolnak. Az eredmènyeket sem lehet osszehasonlitani.

Egy jo endokrinologus tud segiteni.

A diètàt ès rendszeres mozgàst mindenkèpp tarts be.

2013. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A nógyógyászom szerint jelenleg a műtét óta egészséges petefészket lát. Csak félek, hogy visszaalakul, ezért aggódom és gondolkodok azon hogy jó lenne még a gyógyszeres kezelés is.Köszönöm a válaszod.
2013. ápr. 13. 09:40
 3/14 anonim ***** válasza:
endokrinológust keress fel!! 3-as kezelést kell csinálnod,a petefészek "másodlagos dolog". Nekem tele volt/van cisztákkal és kihordtam egy terhességet.
2013. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A terhesség fenntartásához is kezelni kell az inzulinrezisztenciát. Az jó, ha rendben van a ciklus, de hiába jön létre terhesség, ha az inzulin miatt vetélés a vége. Amúgy mérétkegységet nem írtál az inzulinhoz, de ha a szokásosban van megadva akkor szerintem mindenképpen kellene gyógyszer.
2013. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mi számit jó endokrinológusnak? Az osztályvezető orvosnál voltam. Azt gondoltam, nála jobb helyen nem lehetek. Úgy látszik tévedtem. Nem is idős.

Valóban, hiányosak az adataim: a mértékegység: uIU/ml.Ezek tükrében milyenek az eredményeim?

2013. ápr. 13. 13:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos mind az éhgyomri, mind a terhelt magas. Az éhgyomri legfeljebb 5, a terhelt pedig max az éhgyomri 5x-e lehet. Én is inzulinrezisztens vagyok egyébként és én a mensmentisbe járok. Ők abszolút otthon vannak a témában. Én óket javasolom. Ha máshová mész, csak a szerencsén múlik, hogy valóban hozzértő kezebbe kerülsz-e - sajnos.
2013. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mégcsak olvastam róluk, tudnál pár infot adni erről az intézményről? Rövid időn belül bejutok? Mivel kezdik? És mennyibe kerül? Köszönöm
2013. ápr. 13. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Az időpont közelsége attól függ, hogy kihez szeretnél menni. Ha a legjobb dokihoz (dr. Tűű), akkor hónapok, ha máshoz kevesebb. Az első konzultáció 12.000,-, utána 10.000,-Ft, de az első konzi után lehet e-mailben is intézni a többit. Ez így 3.000,-Ft alkalmanként. A neten megtalálod őket, csak keress rá.
2013. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
www.menmentis.hu
2013. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocs.

www.mensmentis.hu

2013. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!