Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Még csak második napja szedem...

Még csak második napja szedem a clostit, de szurkál a jobb petefékszem. Másnál is ilyen volt?

Figyelt kérdés
Napi 2 x 0,5-et szedek, a 3. ciklusnapon kezdtem és még csak ma szedem második napja, tehát 1,5 db van bennem, de néha olyan élesen szúr a jobb petefészkemnél, hogy azt már nem is kellemetlennek, hanem inkább fájdalmasnak mondanám. Szerintetek ez normális??? Másnak is okozott ilyen tüneteket???

2013. máj. 2. 16:07
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, petefészkem :)
2013. máj. 2. 16:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én napi kettőt szedtem a 2. ciklusnaptól. Igazából nekem is fájt a petefészkem és a jobb oldalon.:) aztán kiderült,hogy ott van érett tüsző.:) Inkább most szúrkál rettenetesen a méhem... pedig már a 25. ciklusnapomon vagyok. De szerintem normális, mondjuk ha nagyon fáj akkor én a helyedben felhívnám az orvosomat,hogy normális-e, mert ő szerintem jobban tudja.:) Sok sikert kívánok.:)
2013. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen... de nekem nem akkor mikor szedtem hanem miután abbahagytam és kiderült hogy azért fájt és görcsölt mert nekem 2*1től igaz, hogy lett két tüszőm de két fai méretű cisztám is ami előtte 1 hónappal nem volt ott...
2013. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most már megszűntek a fájdalmas szárkálások szerencsére. Érdekes, csak az első két napon volt. Még ma és vasárnap kell szednem, aztán letelik az öt nap! Nagyon kíváncsi vagyok hogy lesz-e végre pozitív tesztem?!?! :)

Remélem a cisztákat megúszom... De nem úgy van, hogy a nem megrepedt tüszőkből, amik nem tudnak felszívódni, azokból alakulnak ki a ciszták??

2013. máj. 4. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:

én is úgy tudtam... nekem mégis nőttek mint a gomba...

Remélem sikerül. Nekem első hónapban sikerült mind a kétszer először 5 szem aztán 10!

2013. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj, az nagyon jó lenne.... :) Te szedtél mellette valami mást is vagy csak a clostit??
2013. máj. 4. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos most szedtem...

sokat görcsöltem és duphastont kaptam az meg írja, hogy fejlődési rendellenességet okozHAT más hormontartalmú készítmények szedésével egyidejűleg vagy után...

Nálunk okozott :=(

A babánknak nem fejlődött ki a nyaka és hétfőn veszik el a picit!

Azt mondták valami külső behatás volt és külső nekem csak ez volt mert se vegyszerezés se semmiben nincs részem már...

Azt ne szedj, semmiképp ha görcsölsz...

2013. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jesszusom!!! Hát ezt még olvasni is borzasztó!!! :(( Nagyon sajnálom!!! Mennyi idős most a babád??

Pedig azt mondják, hogy a closti nem tartalmaz hormont, hanem az agyalapi mirigyet stimulálja, ami a hormont termeli...

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked a hétfői napra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((

2013. máj. 4. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
14 hét
2013. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!