Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO esetén iható cickafarkfű...

PCO esetén iható cickafarkfű tea? Avivázom is pár hete.

Figyelt kérdés

#PCOS #Aviva #cickafarkű
2013. máj. 5. 15:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én ittam.
2013. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

köszi...


Lett vmi pozitív eredménye? Nekem 6 hete volt mised ab-om, pár hete avivázom, de 37 napos ciklusaim vannak...nem tudom jó lenne-e a tea?

2013. máj. 5. 15:39
 3/38 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Az jó, ha rendszeres a ciklusod, akkor van is peteérés, ovuláció.


Elég hosszú a történet, de úgy gondolom, nekem segített. Én a cicka+palást kombit ittam és az első ilyen hónap sikert hozott. Én inkább a palástfű tea hatása miatt ittam, mert az első terhességemnél sokat véreztem és koraszülés lett. Most nem volt baj, a 12. hétig ittam a palástfű teát.

2013. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, nem vesztesz vele semmit, ha iszod.

Segíti a peteérést, határozottan. Nekem volt inszeminációm is, akkor kaptam injekciókat, elég erős fájdalmaim voltak peteéréskor. A teát ittam és hasonlóan erősen éreztem a peteérést.

Ha tartod a diétát, szeded a gyógyszert és tornázol, sikerülni fog!

2013. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


Hááát, az endo dokim is fogja a fejét, mert 60 kg vagyok és nem nagyon tud diétáztatni, csak 1-2 dolgot vettünk ki a diétából...nem nagyon van miből fogynom...


Ezért is gondoltam a teákra...

2013. máj. 5. 16:05
 6/38 anonim ***** válasza:

Értem.


Ha nem kell fogynod, akkor egyél pl több fehérjét, zöldséget, azok adnak energiát, de minimális a ch tartalmuk.


Amúgy lehet tudni, hogy mi történt a babával?

Első baba lesz?

2013. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

nem tudni :(


Azt mondják vmi genetika...7. héten történt...


Nem, van egy 5 éves nagyfiú :)

2013. máj. 5. 16:19
 8/38 anonim ***** válasza:

Értem.


Nekem is volt hasonló, de akkor a baba 4 hetesen megállt a fejlődésben és megvolt a vérzés utána.


Nekem is 5 éves a nagy fiam :)


Ő spontán sikerült? Már akkor is tudtál a pco-ról?

2013. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
AS vékony PCOS-ok uyganúgy diétáznak csak legfeljebb 180 vagy 200g-os diétát kell tartani. Olyan nincs hogy nem tudsz diétázni. Ennél többet ér a baba gondolom minthoyg birod-e vagy sem. Én 50 Kg vagyok és diétázok. Annó amikor kezdtem fogytam 7-8 kg-ot ez rám is fért igy lettem 50kg. Itt megállt ami pont jó is. Sok vékony PCOS van és megáll a fgyás egy idő után nyugi még akkor is ha folytatják a diétát. Spontán sikerült a baba?
2013. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, h nem tudom tartani a diétát, hanem magas vagyok és a dr. nő is azt mondja, h már hova fogyjak...az sem jó ha túl sovány vki...sőt eddig is sportoltam


igen, spontán sikerült a baba...


Az első gyerkőcnél még semmi bajom nem volt, most pm aluműlüdésem van és PCO, de vszínű a PCO a pm rossz működése miatt van...viszont az meg össze van zsugorodva, harmada,mint 1 normál női pm

2013. máj. 5. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!