Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Min múlik hogy a 3. vagy az...

Min múlik hogy a 3. vagy az 5. napon kell elkezdeni a clostit?

Figyelt kérdés

Nekem a 3. napon kellett elkezdenem, napi kétszer felet. Kíváncsi lennék hogy melyik a sikeresebb. A 3. vagy az 5. napon kezdés?? És egyáltalán mi alapján döntik el hogy melyik napon kezd??

Nektek mondott valamit erről a dokitok?? Én sajnos elfelejtettem megkérdezni....



2013. máj. 7. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a ciklus hossza 26 nap vagy rövidebb, akkor általában a 3.ciklusnapon kell kezdeni a clostit, de ha 28 vagy több napos a ciklus, akkor az 5.napon kell kezdeni.
2013. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De jó hogy írtál! Köszönöm szépen!!!! Akkor így már értem!!! :))

Nekem legutóbb 25. napra jött meg...

2013. máj. 8. 09:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen !!! Drukkolok, hogy több petéd legyen a clostitól :)
2013. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi vagyok hogy fog alakulni ez a ciklusom... Én már egy kiszabadult petének is örülnék!!! :))Most még ultrahangos fgyelésem sincs, mert csak napi felet szedek, így meglepi lesz a nemvárt napja... Bárhogy történjék is.... :)
2013. máj. 8. 09:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem 27 napos(néha 28) a ciklusom és a második mestruációs naptól kezdve kellett szednem a clostit,szóval én meg azt mondom hogy úgy kell szedni ahogyan az orvosod mondta. :)
2013. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napos és 3. naptól :)
2013. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia. Te is most kezdted vagy már esetleg túl is vagy egy sikeres kúrán? :)

Én most vagyok a 16. ciklusnapon. Tudom, hogy még odébb van, de már most alig várom hogy tesztelhessek!! :))

2013. máj. 14. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ezután fogom kezdeni, ha megjön. Bárcsak ne jönne meg :)

Neked hányadik nap kellett menned uh-os ellenőrzésre?

Nem voltak mellékhatásai a gyógyszernek?

2013. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szorítok neked hogy ne jöjjön meg!!! :)

Én nem voltam uh-os ellenőrzésen, mert a dokim szerint egy a napi kétszer fél nem igényel uh-os követést. Mellékhatást egyáltalán nem éreztem, csak az ovu előtti két naptól kezdve volt erős alhasi fájdalmam, ami az ovu után aztán el is múlt! Azóta pedig várok és várok... már két napja... nem tudom hogy fogom kibírni a hátralévő 12 napot!!!??? :)))

2013. máj. 14. 15:32
 10/15 A kérdező kommentje:
Te hány darabot szedsz majd??
2013. máj. 14. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!