Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 25 mm-es tüsző az már túl nagy?

25 mm-es tüsző az már túl nagy?

Figyelt kérdés

Lehet esély teherbe esni vagy ez már túl nagynak számít?

Ha nem reped meg akkor ciszta lesz belőle vagy akár fel is szívódhat? Hogyan tudom meg h ciszta lett-e?



2013. máj. 14. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A 25 mm-es tüsző pont a határérték. Én is mindig a tüsző méretemmel nyúztam a dokimat a meddőségi központban, ugyanis nekem mindig 30-40mm-esre nőttek mire megrepedtek, az meg már nem alkalmas babához :(


Szépen megrepedtek 30-40mm-esen és távoztak a mensimmel. Sosem maradt ciszta helyettük.


A 25mm még jóóóóó :)

2013. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért nem alkalmas a 30-40mm-es a babához?

Az is lehet, h nálam sem repedt meg 25mm-en, hanem később :(

Ha másnap fájt a jobb felem, jelenthette azt h mégis megrepedt?

2013. máj. 14. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:

25mm-nél szokott megrepedni. szóval még jó!

nem feltétlenül lesz belőle ciszta, ha nem reped meg.

2013. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy jelenthette, hogy megrepedt.

A doki szerint a 30-40mm-ekben már nincs életképes petesejt :(

2013. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim szerint 20- 22 mm-es a tökéletes, és igen, a 30-as már biztosan öreg, nincs benne használható petesejt.
2013. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Akkor anyukám ebben is kivétel, mert neki 40 mm-es volt a tüszője, mielőtt megrepedt, és abból lett az öcsém, aki ma már 20 éves :) 8 évig jártak előtte dokihoz, szóval folyamatos kontroll alatt volt (stimulálták, ahogy engem is), és uh-val követték a ciklusát, de mindig óriásira megnőttek a tüszői.
2013. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!