Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez mit jelent? Voltam ultrahan...

Ez mit jelent? Voltam ultrahangon, nem egészen értem a leírtakat.

Figyelt kérdés

Sajnos nincs nálam a papír, de azt hiszem az áll rajta, hogy multicisztikus ovarium, meg hogy dominancia nem látható. Most vagyok az első Clostylbegites hónapom 12. napján, mondta a doki, hogy menjek vissza UH-ra, hogy nincs-e cisztásodás. Erre ez áll a papíron, de mikor rákérdeztem, azt mondta, nincsenek ciszták, minden rendben, csak épp domináns tüsző nem látszik. Tehát valószínűleg nem lesz peteérésem ebben a hónapban sem?

Csak napi 1 szem Clostyt szedtem, most azt mondta, következő hónapban szedjek napi 2-őt. De ha már most is vannak ciszták...? Esküszöm, nem értem ezt. De akkor most vannak vagy nincsenek?!

Legszívesebben hagynám az összes gyógyszert meg orvost a fenébe, egy normálisat sem lehet találni a környéken (kisváros, vidék) még magánban sem!

Most azon gondolkodom, hagyom a Clostyt a fenébe, nem szedem be a 2. hónapot (félek a cisztáktól), inkább elkezdek gyógyteázni meg PreMens-t szedni (mert prog. hiányom is van, de azzal még egyáltalán nem akarnak foglalkozni), és csak szeretjük egymást a férjemmel, aztán majd összejön, ha akar. Annyira rágörcsöltem már most...

Szerintetek mi legyen? És mit gondoljak a leleteimről? Ha hazamegyek, beírom pontosan, mi állt rajta.


2013. máj. 22. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben PCOS-nek gondolnám, de nem vagyok orvos.
2013. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz másik orvoshoz menni, akkor szerintem keress egy webdokit az interneten, és másold be neki a leletedet.
2013. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

policisztás ovárium akar az lenni.

endokrin kivizsgálást javaslok, terheléses cukorral. Ne nőgyógyászhoz, endokrinológushoz menj.

2013. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Multicisztikus azt jelenti,hogy nagyon sok ciszta van a petefészkedben.Utána meg azt mondta a doki,hogy nincs ciszta?Ez érdekes.Próbálj meg az ügy érdekében másik dokit keresni,vagy én is javasolnám a webdokit.
2013. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!