Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha beszedtem egy adag Clostylb...

Ha beszedtem egy adag Clostylbegitet, következő hónapban elkezdhetek PreMenst szedni? Nem zavarják be egymást?

Figyelt kérdés

Szóval Clostylbegitet írt fel az orvos, mert nem volt peteérésem az elmúlt 2 hónapban (előtte viszont volt, csak mikor élesben kezdett menni a dolog, rágörcsöltem, és szerintem minden felborult). Beszedtem egy kezdő adagot (napi 1 szem, 5 napon át, 3. naptól kezdve), de most azon gondolkodom, inkább váltanék egy kevésbé drasztikus megoldásra.

Már régóta fontolgatom a PreMens tablettát, mivel biztos, hogy prog.hiányom van (másfél éve egy hetes pecsételéssel kezdődik a menzeszem). Néztek is hormonsort, de mivel olyan hónapban, amikor nem volt pé-m, végképp a béka feneke alatt volt a prog.szintem. De szerintem pé. mellett is alacsony lett volna. És most csak Clostyt írt fel a doki, ami a prog.hiányt nem oldja meg, igaz? Márpedig ha tegyük fel összejön a baba, nagyon kellene a progeszteron is, hogy megmaradjon.

Szóval arra gondoltam, abbahagyom a Clostyt, és a köv. hónapban már nem szedem be, hanem elkezdek helyette PreMenst meg E vitamint szedni. Mit gondoltok erről? Ti mit tennétek?


2013. máj. 22. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a pecsételésre nem jött be a Premens igaz csak 1 hónapot szedtem. Voltam dokinál és kaptam Norcolut tabit állítólag ez majd el mulasztja a menzesz előtti pecsételést. Mi is babát szeretnénk csak nagyon vékony a nyálkahártyám és nincs hova ágyazódnia.
2013. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább egy endokrinológust javasolnék, aki rendbe teszi a hormonokat. Alacsony progiszintre mindenképpen gyógyszer kell, mert ha megfogan is a baba, nagy a vetélés esélye. Én nem kísérleteznék.
2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mar elegem van az orvosokbol :-( Csak bunkok vannak ebben az istenhatamogotti kisvarosban es meg egyetlen jo szakemberrel sem talalkoztam. Raadasul a munkam sem engedi meg, hogy folyton hianyozgassak. Maganrendeles meg endokr. biztos nincs itt.

Nagyon arra hajlok hagyom az egesz gyogyszerezest a fenebe es csak PreMenst szedek meg vitaminokat. Aztan majd osszejon a baba, ha akar.

2013. máj. 23. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!