Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS + kétszarvú méh. Szerinte...

PCOS + kétszarvú méh. Szerintetek mekkora esélyem van egy kisbabára?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A kétszarvú méhet rendbe lehet hozni (nagynénémnek múlt héten volt a műtétje), így már "csak" a PCOS marad. Szerintem ne az utolsó pillanatra hagyjátok a gyerekvállalást és akkor van idő mindent rendbetenni. Biztosan sikerül, csak pozitívan!
2013. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem 2 szarvú méhem van,sövénnyel, PCOS nincs, és most 2 hónapos a kisfiam.Nekem csak a terhességkor derült ki, hogy ílyen a méhem és kihordtam, igaz a 36 héten elfolyt a vizem, de egészséges 2,5kg os baba lett:)Annyi, hogy nem tudott megfordulni a fiam a méhem szív alakja miatt, így császár lett, de nem is baj.Sok sikert Neked is:)
2013. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. máj. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!