Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alul működik a pajzsmirigyem,2...

Alul működik a pajzsmirigyem,2 éve szeretnénk babát, a háziorvosom folyamatosan emeli a gyógyszerem (Letrox 25 - 50 - 62,5 - jelenleg 75 mg, de mégis 3 körül mozog a TSH értékem! Nektek mi és hogyan vitte le az értéket?

Figyelt kérdés
Egy-egy ilyen váltás mennyit változtathat és mennyi idő alatt az értéken? Az utolsó emelés óta még nem voltam vérvételen!
2013. jún. 2. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj! Lehet a többi pajzsmirigy értékeddel gubanc van.
2013. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés a gyógyszer adagod ezek szerint emelni kéne legalább 100mg-ra.Ajánlani tudom a zöld alga tablettát(de a gyógynövény boltba kapható fajtát mert a gyógyszertári nem ér semmit se.)Nekem segített a zöld alga,drága de megéri+egy jó endokrinológus doktor.Nekem a pajzsmirigy gondozóba kell járni ott foglalkoznak velem,nem úgy mint a háziorvos.Nekem 2-3hónap legalább kell,hogy hasson a gyógyszer.

8 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérj beutalót endokrinológushoz. Kicsit még emelni kell az adagon aztán lehet, hogy be fog állni az érték. Az endo doki nálam 6 hetente emelt az adagon 25 mg-al, előtte vérkép ellenőrzés volt.

Az újabb emelés kb. 4 hét alatt változtat a vérképen.

2013. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!