Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti is úgy gondoljátok mit én,...

Ti is úgy gondoljátok mit én, hogy ha már 21 évesen nem jön össze a baba akkor már nem is fog? (1.5 év próbálkozás)

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nagy baromság.
2013. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy. nehogy ezt szuggeráld magadnak, mert nem így van, de ha ezen stresszelsz, na, az tényleg megnehezíti
2013. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeséget ne beszélj be magadnak.sok nő örülne,ha csak 21 évesen próbálkozna.
2013. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van de hát akkor is :( ha most nem jön össze később se lesz könnyebb :(
2013. jún. 7. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha másfél éve nem jön, vizsgáltasd ki magad. Amúgy abban igazad van, hogy a korral az esélyek fogynak. Tudom, h vannak, akik 40 évesen is könnyen teherbe esnek, mások meg már 20 évesen se. Meg kell tudni, van-e hormonális vagy szervi probléma a háttérben.
2013. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos!

A lányommal 21 évesen 1,5 év próbálkozás után estem teherbe. Majd 36 és 38 évesen az első és második hónapban lettem terhes!!!

2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez marhaság.Lehet, hogy nem is veled van a baj, hanem a párodnál.Pl. nálunk mindkettőnknél probléma van és nem adjuk fel.Lombikozni járunk.
2013. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!