Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinél endimetriózis állapítot...

Akinél endimetriózis állapítottak meg és műtötték, teherbe tudott esni spontán?

Figyelt kérdés
Ha nem hogyan? Mennyivel műtét után?

2013. jún. 14. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Endós vagyok. Azt mondták talán sosem lehet babám,ha igen akkor is csak segìtséggel. Ehhez képest elsőre spontán fogant a kislányunk. Azóta sajna 2x is elvetéltem. Nem tudni van e összefüggés az endóval...

Nagyon bánt,hogy nem lesz kistesó,de legalább van egy kis csodabogarunk.

2013. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Nekem pénteken volt megint laparoszkópiám, és megint találtak endometriózist. Azt mondták, hogy most 2 hétig no sex, aztán most vagy soha baba. Hát... Kíváncsi leszek. Bár, nálam még gond van az anti-tg értékemmel. Úgyhogy még annak a beállítása vissza van.

Egy távoli ismerősömnek szintén endometriózisa volt. Az első baba vagy inszemes, vagy lombikos volt, már nem emlékszem. A második babánál már elkezdte szedni a hormonokat, aztán egyszer csak terhes lett. A harmadik baba meg egyszer csak becsúszott...

2013. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igen. Műtét után kivártunk 2 ciklust, utána 3 havi fogigátló szünet nélkül - a 2. ezt követő ciklusban sikerült, de nem maradt velünk a baba. Utána 3 hó kihagyás, aztán 3. ciklusban megint sikerült, de biokémiai terhesség lett. Az ezt követő hónapban megint sikerült, és hála Istennek már egy csodaszép rosszaság rohangál körülöttünk :) Akit már elég nehezen emelgetek, mert a szoptatás után megjött, a 3. ciklusban sikerült, várjuk a kistesót :)) A vetéléseket nálam valszeg pajzsmirigy gond okozta, ami csak a nagyfiamnál derült ki, az endohoz nem volt köze. Szóval hála Istennek ez a műtét-tabi kombó nálunk meghozta a sikert, addigra már 3 éve vártunk.
2013. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2013. jún. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!