Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magyarországon kb hány sikeres...

Magyarországon kb hány sikeres fagyasztott lombik gyerek van?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.1hónap múlva lesz fagyasztott beültetésem.Veled mi a helszet kérdező?
2013. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de nekünk a kaáliba azt mondták hogy a fagyasztott beültetésnek nagyobb a sikeressége. Nincs annyi hormon és ha az embriók kibírják a felolvasztást ők akkor élni akarnak. Nekünk egy stimus lombik volt második nap már véreztem. Volt utána egy fagyis ez sajnos szubklinikai terhesség lett. Idén áprilisban volt egy stimus. Túlstimuláltak ezért nem kaptuk őket vissza csak júniusban. És sikerül. Most már lassan a 17. hetet töltöm ikerbabákkal.
2013. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

gratulálok!

Nekünk tegnap volt a 3 dik lombik...abból a második volt fagyi .mind a kétszer 2 fagyi babát raktak be..most reménykedünk...:)

2013. okt. 2. 06:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Köszi.

Bízz az embriókban és sikerülni fog!

2013. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok,majd írd meg mi lett:) Én jövőhéten megyek a dokihoz és kezdjük a fagyibabás előkészítést:)
2013. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Számot vagy arányt nem tudok én sem, de én is úgy tudom, hogy sokkal jobbak az esélyeid fagyibabával, mint a stimulált ciklusban, nekem is ezt mondták. Számoltam is vele, de nekem szerencsére az első lombik összejött az első stimulált ciklusban, így megmaradt a 2x2 fagyibabám. Mondtam dokinak, hogy jövőre kérem is az egyik párost :D

33hkm

2013. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek..reméljük dupla baba kocsi lesz a vége...de ha csak egyes lesz annak is nagyon fogunk örülni....9 hónap .pfuuu.hosszú idő :)
2013. okt. 3. 07:28
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Először én is nagyon ikreket akartam, sőt szabályosan hisztiztem, hogy első lombikra nem voltak hajlandók csak egy embriót beültetni. Aztán ahogy megmaradt, már nyilván örültem neki, sőt így a terhesség vége felé meg már inkább úgy érzem, hogy jobb így. Majd következőre, mikor már gyakorlott anyuci leszek, jöhetnek az ikrek :)
2013. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nálunk nem szabták meg hogy mennyi..mindig kettő volt..sajna nem maradtak meg most a is 2 van bent 1 hete kb...reménykedünk !
2013. okt. 6. 22:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát az én dokim nagyon úgy volt vele, hogy minden rendben van velünk (nem is tudták igazán, miért nem lettem terhes), úgyhogy tuti megmarad az első, és nem kockáztatják az ikreket. Ha nem maradt volna meg, kettőt kaptam volna másodikra.

Szorítok neked!

2013. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!