Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elküldtek hormonvizsgálatra....

Elküldtek hormonvizsgálatra. Mindenre van megoldás?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne h vmelyik hormonnal, vagy hormonokkal gond van, lehet gyógyszerrel javítani az értékeken? Még nincs eredményem, de már előre félek, h vmelyikkel gond lesz és emiatt nem lesz babán.

2013. nov. 5. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, lehet simán, ezen ne aggódj :)
2013. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mai orvostudomány szerencsére szinte minden meddőségi problémára kínál megoldást.

A hormonokat lehet kezelni gógyszeresen, vagy egyéb más módon, csak hosszabb ideig tart, mint mondjuk egy nátha kezelése.

A nők nagyon nagy százalékának van valamilyen hormonális problémája.

Nálam nagyon sok minden összejátszott 2,5 évet vártam a kicsikémre.

Nálam inzulinrezisztencia+pco+magas prolaktin+ hipofízis adenoma+hátrahajló méh+nagyon alacsony spermiumszám...ezek azért összességében már lombikgyanusak, de hála a Mens Mentisnek, miután hozzájuk kerültem, rá 6 hónapra megfogant a kicsi lányom, aki 22 hetes a pociban


Minden jót!

2013. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

Gratulálok a babához!

Remélem mihamarabb nekem is sikerül! :)

2013. nov. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!