Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan előzhetem meg a korai...

Hogyan előzhetem meg a korai vetélést? Ilyezgetnek a kávézással, az energia itallal, a sok ácsorgással, a biciklizéssel! Váltott műszakban,12. órában dolgozom, rendszertelen beosztással.

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejeskávé mehet mértékkel. Energiaital pár korty az is nagyon ritkán. Normál terhesség alatt lehet ácsorogni, tekerni, bármit amit eddig, ha egészséges a magzat akkor meg is marad. Persze nem most kell olyanokba fogni, amihez nem voltál hozzászokva. Viszont a 12 óra munka nem épp egy kismamának való, mert megterhelő. Táppénzre nem tudsz elmenni ?
2013. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De igen,tudok majd táppénzre menni!

Csak azért kérdezek ilyeneket mert aktívan a babán vagyunk!

Tegnap este is együtt voltunk,a kalkulátor szerint a tegnap este ideális időpont volt!

Ma bicikliztem és a hepe-hupákon is keresztül kellett mennem,nem tudtam mindig kikerülni!

Az egyik kolléganőm mondta a kávét,az energia italt!

Kávé az napi 3-4 3.az 1.ben,egy főzöttet szoktam inni a műszak előtt.Energia ital max 1.,főleg ha fáradt vagyok és hülyén forogja ki a beosztás!(éjszakából-nappalba).

Átlagban 14-15 12.órás műszakom van benzinkúton!

2013. nov. 13. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem màr egy-két nőgyógyásznak. A válasz mindig az volt, hogy a baba ha meg akar maradni, akkor megmarad. Akit tehetsz, hogy egészségesen élsz, nem dohányzol stb. Ha egészséges baba kezd el fejlődni benned, akkor nem fog neki ártani egy kis biciklizés. Majd ha megtudod, hogy már terhes vagy, akkor kezdd el jobban kímélni magad. Addig meg sajnos a természetre kell bíznod. Sok sikert!
2013. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyezgetnek?

napi 2 normál kávé mehet. Energiaitalból szerintem egy félnél több nemnagyon. Biciklizést inkább a végén nem ajánlják, úgy tudom.

2013. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ijesztgetnek.

Energiaital nulla, azt nem lehet.

Kave sem javasolt, olvass utana.

A bicaj sem tul jo, ahogy ulsz a nyeregben, pont ott van a terheles.

2013. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális terhességnél mindent lehet mértékkel!

Nekem pl. muszáj volt kávéznom, mert alacsony volt a vérnyomásom. Miért ne lehetne tekerni? Van, aki azzal jár melóba és nem is tudja még,hogy babát vár!

Nem kell azért a széltől is óvnod magad. Ha meg akar maradni, akkor meg fog!

2013. nov. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!