Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Írnátok PCOS sikersztorikat?...

Írnátok PCOS sikersztorikat? Kezdek magam alatt lenni.

Figyelt kérdés
Nyár óta tudom, hogy PCOS vagyok, a MM-ben kezelnek, de félek, hogy a decemberi kontrollon nem látszik javulás, és nem kapjuk az engedélyt a próbálkozásra. Szedem a Meforalt, kb 85%-osan tartom a diétát, és elkezdtem mozogni is. Eddig 10 kg-t adtam le, de még vagy 20-at kellene.
2013. nov. 21. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, ötödszörre estem spontán teherbe (kétszer védekezés mellett). Nekem a terhesség megtartására, koraszülés megelőzősére kell gyógyszert szednem. Egy élő gyerekem van.


9+6hkm

2013. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is a Mensmentisbe járok. Sikerről még nem tudok beszámolni, még tart a kezelésem.

Nekem nem PCOS-m van, "csak" IR, magas prolaktin, és pajzsmirigy alulműködés.


Nekem a Meforal nem vált be, az első kontrollon, rosszabb eredményeim lettek, mint eredetileg.

Lecserélték a Meforalt, kaptam a másik két betegségre is gyógyszert, utóbbi 2 már 6 hét után javult.

6-7 kg-t fogytam, most vagyok 73 kg.


Én is december eléjén megyek kontroll vérvételre, akkor már az inzulint is nézik.

Hétfőn kicsit pityeregtem, hogy megint megjött a javuló eredmények ellenére, de várom a decembert, hogy végre lássam is az eredményeket, hogy nem hiába csinálom a diétát, meg a mozgást. Meg persze, hogy a doki mit mond.


Szorítok neked is, hogy jók legyenek az eredmények.

2013. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a MM-be járok, Rencz RItához, már 5 éve.

Az első kontrollon nekem is rosszab eredményeim lettek, de én Merckformint cseréltem Meforalra. :)

Nekem még ezen kívül pajzsmirigy alulműködésem, és nagyon alacsony 21. napi progeszteronom van.

2009. márciusában az első inszemináció sikerült, decemberben lesz 4 éves a fiam, most kezdtük újra a meddőségi kezelést a kistesó érdekében :))

Fel a fejjel, mi a nagyfiú előtt 3,5 évet próbálkoztunk hiába.

2013. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég csúnya PCOS, csúnya petefészkek, brutálisan magas éhgyomri és terhelt inzulin. Próbálkozások, nem sikerült, Meforal kezdése utáni 1. hónapban lettem várandós a lányunkkal, aki ma már másfél éves. :))

2013. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!