Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-ok ti egyáltalán nem...

PCOS-ok ti egyáltalán nem esztek édességet, vagy néha szoktatok? És fehér liszt helyett mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fehér lisztet nem használok, helyette teljes kiőrlésűt, rozslisztet, tönkölylisztet, stb. Amikor meglátok egy receptet, amihez valami ilyesmi kell, akkor veszek, és amíg el nem fogy ilyet használok. Most tönkölyliszt van otthon.


Édességet is szoktam enni, vettem diabetikus csokit (a Sparban lehet nagyon finomat kapni), kekszet (gullón kekszek - figyelni kell, hogy ne legyen bennük cukor). Meg szoktam sütni is - cukor helyett édesítő, fehér liszt helyett a fent leírtak. A legtöbb süti ezekkel is jó.

2013. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de sok édességet ezsek de csak olyat amit lehet. xilittel édesitek durum és zabliszt keverékével helyettesitem a fehér lisztet. Diabetikus csokit, lekvárt, kekszet eszek.
2013. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se akarok kötekedni,de én úgy tudom,h az édesitő épp olyan káros,mint a cukor v rosszul tudom? A xilit viszont tényleg jó. Én ritkán eszem édességet,nem vok édesszájú szerencsére,de ha mégis akk diabetikusokat.
2013. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a mmesterséges édesitö szerek mint a szacharin stb tényleg káros, de a természetes édesitöszerek (xilit, nyirfacukor, sztevia, eritrit) sokkal jobb mit a cukor annak is akinek nincs semmi baja.
2013. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrát csökkentett dia wellness lisztböl sütök
2013. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!