Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem sikerül a baba, talán tul...

Balazs8989 kérdése:

Nem sikerül a baba, talán tul sok mindent szedek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem inni a cickafark teát, szedek minden reggel 1 db C vitamint, 1 db Multivitamint, 1 E vitamint, 2 B6 vitamin komplexet, reggel, és délután 1-1 folsavat. Még a barátcserje kapszulát szeretném elkezdeni, de azt mondja anyukám így már tul sok mindent szedek, szerintetek? mi az amit szedjek, és mi az amit nem? Mit tudtok javasolni? vagy folytassam azt amit elkezdtem, ha igen milyen dózisban?

2014. febr. 1. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

A multivitamin mellé nem kell külön C vitamin. Az E vitamint pedig nem kell minden nap, csak minden másnap.


Én PCOS-es vagyok, az erre való gyógyszeren túl 2 naponta 1 E vitamint szedtem, folsavat, és Premens tablettát. A harmadik hónapban sikerült a baba.

2014. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az E vitamin 100 mg os tehát a legkissebb, akkor is csak két naponta kell szednem? az a tabletta amit irtál vényköteles?
2014. febr. 1. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:

A tabletta, amit írtam, csak hormonsor, inzulinterhelés után íratható endokrinológussal, és még béna eredménnyel sem találtam olyat, aki kiírta, miután itt megszűnt a Mensmentis - végül a férjem írta akkor, most meg már van végre egy belgyógyász, aki érti a dolgát. Szóval ez nem olyan, hogy te babát akarsz és adni fogják, plusz ha nincs rá szükséged, akkor még árthat is.


Mi lenne, ha első körben inkább nem szednél semmit mondjuk, csak folsavat?


E vitaminból én is a 100 mg-osat szedtem 2 naponta, de mint írod, a multivitaminban is van, szóval totál hülye módon gyógyszerezed magad, már bocsi.

2014. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne a folsav, a multivitamin és a barátcserje, a cickafarkat én nem erőltetném.
2014. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és akkor a folsavbol napi 2 db ot ? kérlek segitsetek :( a b6 komplex nem kell akkor?
2014. febr. 1. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
A folsav egyébként magát a teherbeesést nem fogja segíteni, azt tudod, ugye? Mióta próbálkoztok?
2014. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Szerintem ovuig elég az E vitamin, mellette folsav és ennyi. Minek cickafark? nincs peteérésed? kivizsgálták? barátcserje minek? több kárt csinálsz mint hasznot

2014. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként már 1,5 éve. kivizsgáltak mindkettőnket minden rendben van velünk, egyenlőre azt mondta próbálkozzunk tovább...
2014. febr. 2. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2,5 éve próbálkozunk szedtem már mindent, ittunk teákat. Voltunk mi is kivizsgáláson és azt mondták minden rendben. Nem nyugodtam bele, igy elmentünk a Kaáli intézetbe, ott most járok a vizsgálatokra, és ott alaposan mindent kivizsgálnak (pedig azt hittem a nögyógyászom elküldött mindenhova) tanácsolnám, hogy keressetek fel egy ilyen intézetet. Sokat segitenek és mindenre van megoldás.

2014. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!