Mell-ultrahangot hol?

Figyelt kérdés

Lombik stimuláció előtt szükségem volna egy negatív mell-UH leletre. Gondoltam végre egyszer már egy vizsgálatért nem fizetnék ha nem muszáj, láttam hogy a helyi SZTK-ban van UH-diagnosztika, házidokitól kaptam beutalót, ma felhívtam őket erre közlik hogy mindenféle UH-t csinálnak csak emlőt nem.... Szuper!


Nem tudjátok magánban hol csinálnak viszonylag normális áron? 15.000,- körül láttam több helyen neten, ha nincs más megcsináltatom azt, de jó lenne ha tudnátok olcsóbb helyet vagy más megoldást.


Köszi!


2014. febr. 7. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Budapestre gondolsz?

Engem pár éve beutaltak mell-uh-ra a II. kerületi MaMMa-hoz

[link]


14. kerületben laktam akkoriban, úgyhogy nem tudom miért pont ide utaltak, de a lényeg, hogy teljesen ingyenesen csinálták, viszonylag rövid idő alatt meg volt az eredmény is...

Egyébként pedig szerintem sok magán nődoki csinál már emlő uh-t, vagy az nem elég?

2014. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, igen bocsánat az kimaradt, Budapest és környéke lenne jó.

Szerintem nem elég a nődokis UH, akkor a dokim is felajánlotta volna hogy megcsinálja akár magánban akár a meddőségi kp-ban.

Most bejelentkeztem a Hepinet-hez a Váci útra, az "csak" 6.900,- Ft, de csak 2 hét múlva tudtak időpontot adni, akkor meg már nekem indul a stimulációm, jobb lenne korábbra.

Köszi a linket, megpróbálom ezt a MaMMa-t is (meg a háziorvostól még egy beutalót szerezni), hátha van időpontjuk a jövő hétre.

2014. febr. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!