Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bp-en TB támogatott meddőségi...

Bp-en TB támogatott meddőségi központ van? Ha igen melyik?

Figyelt kérdés
Immár 5. éve nem sikerül teherbe esnem, és most jutott hozzám az információ, hogy nem csak magánklinika felé tudok fordulni, hanem van oep támogatott is.

2014. ápr. 17. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a KAÁLI intézetbe jártunk és ott 5 alkalommal TB támogatott kezelést igénybe lehet venni. A kezelés ingyenes, de az injekciókat, gyógyszereket így is fizetni kell.
2014. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Persze én is úgy gondoltam :)

Az 5 alkalom mit takar? Nem tudom a menetét, még sosem voltam...spermavizsgálat, átjárhatósági, meg ilyenek?

2014. ápr. 17. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A BMC (Budai Meddőségi Centrum - János Kórház) is OEP támogatott. Itt az inszem is TB-re megy, míg a Kaáliban fizetős.
2014. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 alkalom az már a beavatkozást takarja. Kivizsgálások, vérvételek nincsenek benne, csak a lombik kezelés. A gyógyszerek mindenhol önköltségesek.
2014. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!