Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van tapasztalatotok Dr Vadász...

Van tapasztalatotok Dr Vadász János vagy Dr Kiss László Szolnoki Endokrinológusokról? Volt valaki valamelyiküknél menses előtti hosszú barnázás és baba projekt vagy bármi más miatt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Vadászhoz jártam terhesen...

Magánrendelésre mennél?

2014. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,magánrendelésre mennék!

Nem akar összejönni a baba,6-7 napot barnázok menses előtt!

2014. júl. 30. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánrendelésen állítólag nagyon alapos, én SZTK-ban mentem, ott nem volt jó fej. Ha következőleg terhes leszek, hozzá fogok újra. [link]

Jászberényi kh-ban is rendel, nagyon rendes doki, telefonon is fel lehet hívni, bármi van. Ott helyben veszi le a vért.

2014. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem esedékes már az infó, de hátha lesz még valaki aki keres infót ebben a témában. dr. Kiss Lászlónál voltam, egyáltalán nem volt alapos. Semilyen vizsgálatra nem küldött el csak TSH vizsgálatra a kórházban (Mindezt 18 000-ért... elsőalkalomkor csak az került 12-be hogy felírta az adataimat a másodikon pedig egy sima tsh vérvétel 6000-be...). Azt mondta semmi bajom szedjem így tovább a gyógyszert ahogy eddig.. Hiába mondtam, hogy rosszul vagyok... elmentem a háziorvosomhoz ő küldött el pajzsmirigy ultrahangra és kiderült, tele van cisztával a pajzsmirigyem, teljesen deformált és a felülete durván echoszegény, sorvad folyamatosan. Most keresek másik endokrinológust.
2015. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!