Inszem vagy lombik, mi a különbség? Hogyan zajlik? Melyik mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 13:29
 1/4 anonim válasza:

Inszeminációval sikerült a kisfiam. A spermát egy kis kezelés után fellövik (bocs, nem tudom szakszavakkal leírni:)), kb. 20 percet feküdtem és kész, fájdalommentes dolog. Lombiknál azt hiszem leszívják a petesejted, megtermékenyítik (ezért lombik) és visszajuttatják a méhbe. Ezt nem tudom pontosan, szerencsére nem kellett átesnünk rajta. Először inszem, aztán lombik, nagyon indokolt esetben rögtön lombik.

Az inszem 2012-ben a Kaáliban 45ezer volt, plusz előtte a vizsgálatok, plusz a gyógyszerek. Maga a lombik-beültetés (ha jól tudom) ingyenes, ugyanúgy a vizsgálatok és a gyógyszerek fizetős.

2014. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bp. Kaáliban nekünk Inszem vagy Lombik lesz!

A jövő hónapban kiderül pontosan!

Az előre várható költségekről és vizsgálatokról szeretnék érdeklődni?Hogy a beavatkozás előtt hányszor kell felutazni?

Tapasztalatokat,véleményeket várnék!

2014. nov. 9. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő megvolt. De a költségek attól is függnek, kinek milyen és mennyi injekcióra, vagy gyógyszerre van szüksége. Sajnos ez teljesen egyénfüggő. És hónapfüggő. Nekem 6 inszem volt. Volt olyan hónap hogy 100ezer volt az injekció, volt hogy 300ezer. + a beavatkozás. :( De ha elég a gyógyszer sokkal olcsóbban kijön. És persze a problémától is függ, mi miatt nem sikerül természetes úton.
2014. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!