Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek, hányadikra sikerült az...

Juci76 kérdése:

Kinek, hányadikra sikerült az inszemináció? Ha nem sikerült, hányadik után mentetek lombikra?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 11:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nekünk a 3. sikerült. Nekünk 6-ot kellett volna megcsinálni, hogy mehessünk lombikra.
2014. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Picsusz ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Mi majd nemsokára készülünk az első inszemre.
2014. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk a 3. sikerült, viszont nem maradt meg a baba. :( Így folytattuk, velünk is 6 inszeminációt akartak csináltatni, de az 5. után kértem, hogy mehessünk lombikra. Sajnos a lombik sem sikerült elsőre. :(
2014. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én az 5. után mentem lombikra
2014. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én nagyon reménykedem, hátha bent leszek abban a 12-15%-ban, akinek elsőre sikerül..nem akarok lombikra menni :-((
2014. nov. 20. 15:58
 6/31 anonim ***** válasza:
Nekem 3 sikertelen inszeminációm volt, mivel fiatal vagyok nagyon nehezen mentek bele a lombikba, aztán sajnos az sem sikerült, szóval most jön a 2. lombik.
2014. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

3 után mentünk lombikra

1. méhen kívüli lett (akkor derült ki, hogy mivel 2 havonta voltak az inszemek és rossz volt a jobb petevezetékem - azért lett méhen kívüli, hiába volt HSG-m, a jobb oldalon értek mindig a tüszők, tehát azok az inszemek esélytelenek voltak, lehet, ha a bal oldalamon érnek, akkor sikerül - de a 2. lombikból ikreim letek :-)

2014. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Picsusz ***** válasza:
Én is nagyon bízom benne,hogy az első inszem sikeres lesz.Mindent megadnék ezért!
2014. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A győri Kaáliban azt mondta nekem egy "páciens", hogy 35 felett 3 sikertelen inszem után lehet menni TB által támogatott lombikra..én 6 évről tudtam..ti hogy tudjátok?
2014. nov. 21. 17:57
 10/31 Picsusz ***** válasza:

Az inszemináció 3-6 alkalommal szokták megismételni, mielőtt a párt a lombik programra küldik tovább. Az időtartam nagyban függ a házaspár életkorától, és az egészségi állapotukra.


35 év alatt: 5-6 alkalom, utána lombik program javasolt


35-40 év között: 3-4 alkalom, utána lombik program javasolt


40 év felett: 1-2 alkalom, utána lombik program javasolt


A lombikprogramban való részvételnek sokszor az is előfeltétele, hogy legyen előtte legalább hat inszemináció kísérlet. A társadalombiztosítás például csak abban az esetben finanszírozza a lombikkezelést, ha ez megtörtént, és nem hozott eredményt.

2014. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!