Ha 14 nap helyett 16 napig használom az Utrogestan hüvelygolyót, ki tudom úgy tolni a ciklusomat, hogy 1-2 nappal később jöjjön meg?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert ha a 14.napon abbahagyom, várhatóan úgy jön meg, hogy a következő inszem egy olyan napra esne, mikor nem mehetek el semmiképp sem orvoshoz! Szerintem semmilyen kárt nem okoznék vele, mert olvastam, hogy többeknek a 17.napig kell használni.

2014. nov. 25. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Kárt nem okozol vele, de ez próba szerencse vagy tudod ezzel befolyásolni vagy nem. Megpróbálhatod, csak nem biztos, hogy sikerrel jársz. Egyeztess a dokiddal hátha tud neked valami biztosabb megoldást javasolni.
2014. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én tablettát szedtem szájon át, ami elvileg nem annyira hatékony, de nekem addig nem jött meg a vérzésem, amíg abba nem hagytam. Egyébként mindig rövid ciklusaim voltak pecsételő vérzéssel. Érdekes módon a pecsételő akkor is megjelent, ha szedtem a gyógyszert, de a rendes mensim csak akkor jött meg, ha abbahagytam, így ki tudtam tolni 28 naposra a ciklusokat.
2014. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

A dokival sajnos nem tudok beszélni, mert külföldön élek, és itt az a szisztéma, hogy csak a pultos lányokat hívhatom fel telefonon, akik nem is értik az ilyen jellegű problémákat, leállnak velem vitatkozni... Ha valami nagy baj van, akkor ők hívják fel az orvost, de még akkor sem én beszélek vele, hanem ők közvetítenek köztünk. Ez pedig nem az a "nagy baj"- kategória... (Pedig nekem elég bosszúság.)

Örülök, hogy nektek is az a véleményetek, hogy bajom nem lesz belőle, ha megpróbálom. Hátha sikerül is...


További tapasztalatokat még szívesen olvasnék!

2014. nov. 25. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Én véletlenül szedtem 14 nap helyett 16 napig, és valóban tolódott a mensim is két nappal. A 10. naptól pecsételős vérzésm volt, szerintem a mensi "erőlködött" megjönni, de csak akkor indult be, mikor már két napja nem szedtem a gyógyszert. Most a 14. napon járok ismét, holnap már nem szedem, 4. napja pecsétele, kíváncsi vagyok mikor jön meg.
2014. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem megjött normálisan utrogestan mellett is.Nem biztos h ki tudod tolni,de próbáld meg.
2014. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Már folyik a "kísérlet", ma vagyok a 16. napon, és még nem jött meg, nem is pecsételt, pedig előző két hónapban, amikor 14 nap után abbahagytam, akkor a 16. nap estéjén mindkétszer megjött. Viszont ma délután szinte folyamatosan enyhe alhasi görcseim voltak, amik az esti golyó felrakása után elmúltak. Ha már holnapig kibírja, akkor talán nem lesz gáz, bár a holnapután lenne a cél... Majd beszámolok, hátha egyszer valaki még tapasztalatra lesz kíváncsi...
2014. nov. 27. 22:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, sikerült! A 17. nap reggelén használtam utoljára az Utrogestant, és ma, vagyis a 19. nap délelőttjén jött meg, ami időzítés szempontjából több, mint tökéletes!
2014. nov. 30. 14:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenki okulására, aki esetleg még később ebben a témában olvasgat, leírom, mi történt: hiába sikerült eltolnom a vérzésem napját, a tüszőrepedés sokkal korábban jött, és pont arra a napra esett, amikor semmiképp nem értem rá! Így elmaradt az inszemináció... Nekem tanulság volt, hogy a természetet úgy látszik, nem lehet megerőszakolni...!
2014. dec. 8. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
a következő hónap a ti hónapotok lesz!!!! Szurkolok nagyon!!!!!!
2014. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy! :) Januárban mehetünk újra.
2014. dec. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!