Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a debreceni Sápy doktorral?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 2 és fél éve próbálkozunk első babánkkal, sikertelenül. Tavaly jártunk a Debreceni Klinika Meddőségi Szakrendelésére több, mint fél évig dr. Sápy Tamáshoz. Ez idő alatt kiderült, hogy minden rendben van mindkettőnkkel. Igaz, nekem enyhén PCO jellegű mindkét petefészkem. Túl vagyunk 5 hónap Clostilbegyt kúrán (szintén a tavalyi év 2. felében történt a kezelés). Havonta 2-3 domináns tüszőm érett, egészséges nemi élet mellett sem sikerült teherbe esnem. Kisebb szünetet tartottunk, gondolván, túlságosan rágörcsöltünk a témára. Aztán egyik közeli ismerősöm elújságolta, hogy éppen az én orvosomnál járt, és az első inszeminációja sikerült. Gyönyörű 2 éves kisfia van, amit neki köszönhetnek :) Így hát nekivágtunk, és tegnap elmentünk a dr. Úr magánrendelésére, aki ismervén a kórelőzményeimet, januári inszeminációt javasolt. Mondanom se kell, beleegyeztünk. Mire számíthatok általánosságban, illetve a doktor Úrral kapcsolatban. Sokat jártam hozzá (igaz, TB-támogatott rendelésre), de eddig csak pozitív tapasztalatunk van vele kapcsolatban. Köszönök minden választ!

2014. nov. 27. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
NEEEE.....
2014. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a roppant értelmes és kimerítő választ.
2014. nov. 30. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó akkor àtfogalmazom egy pènzèhes bunkó, sokakra ràm sem nèzet miutan kifizették mèga6 hetes utóvizsgàlatot is másra hàrította...vannak legendàk róla a klinikàn...

Nagyon tudja adni a kedvest a hatalmas vigyoràval de szakmailag sokan jobban àllnak nàla ès főlef emberiebbek...rengeteg jó szkember van a klinikàkon keress màst szerintem...

2014. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja a legendak az anyukàk között keringenek..
2014. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a legendák miatt mentem hozzá, hanem mert teljesen véletlenül anno is hozzá kerültem, mert éppen olyan napon mentem a klinikára, amikor ő rendelt. Nem sok véleményt hallottam róla, de ilyen rosszat senki nem mondott korábban. Sajnálom, ha rossz emlékeid vannak vele kapcsolatban. Ezért írtam ki a kérdést, hátha konkrét történetet, tapasztalatot hallok. Mindenesetre köszönöm a válaszod. Sajnos idő hiányában nem igazán tudok válogatni, új dokit pedig nem akartam keresni.
2014. dec. 1. 20:50
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia. Sapy doktor legjobb szakember es nagyon

emberi. Szerintem kivalo ugy tapasztalom. Gonosz

emberek mindig vannak akik hulyeseget pletykalnak.

2014. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, én is úgy hallottam és tapasztaltam. Igazából inszem kérdésben lettem volna kíváncsi, hogy mik a tapasztalatok, mert tavaly sokat jártam hozzá, de ez lesz az első inszemünk.
2014. dec. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!