Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magyarországon hol lehet a...

Emma0121 kérdése:

Magyarországon hol lehet a JOHNSEN- SKÁLÁT megcsináltatni? KÉREK minden segítőkész embert aki ebben a témában információval tud szolgálni írjon nekem. Lehetőleg orvos, klinika nevére, esetlegesen elérhetőségére lenne szükség.

Figyelt kérdés

#lombik #urológus #férfi meddőség #herebiopszia #Johnsen-skála #hímivarsejt érettség vizsgálata
2014. dec. 10. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Róbert Klinikán biztosan tudnak segíteni. Nem értek részleteiben ehhez, de nagyon komoly hátterük van, ezt tudom. Ha orvost keresel, akkor Nyéky Boldizsárt javaslom. Nem csak szakmailag, emberileg is jó szakember.
2014. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férjemnek a volt MÁV kórházban (Honvéd Kh. II. telephely) volt a herebiopsziája, ahol a Prof. Dr. Papp György műtötte. A leletre rá is lett írva, hogy Johnsen score: 10.


Van egy honlapjuk, ott a segítőkész asszisztenst, Rozikát kell keresni, és elmond mindent: [link]


Sok sikert, erőt, kitartást kívánok!

2014. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. dec. 10. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha bárki tud kérem segítsen!

Az eddigieknél a telefonos érdeklődésemre kapcsolták a biológusokat akik nem is igazán tudták mit kérdezek.

Akkor miért olvastam a fórumokon erről, h ilyen létezik? Valaminek lennie kell! Viszont ha a keresőbe írom nem hozz ki semmit.

Összezavarodtam. 2009 évi kommentekben olvasok róla, most meg semmit nem lehet erről a vizsgálatról tudni?!

2014. dec. 10. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!