Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Duphaston tablettát szedtem...

Duphaston tablettát szedtem múlt hónapban, hogy megjöjjön a menszim, meg is jött, de ebben a hónapban még nem, nem tud rendszereződni a ciklusom?

Figyelt kérdés
Tehát nekem mindig rendszeres volt a ciklusom, volt egy méhen kívülim (ennek már vége), és akkor írta fel a dokim, hogy jöjjön meg rendesen, mert azelőtt úgy-e csak kevés jött a (méhen kívüli miatt), és akkor meg is jött normálisan, de ebben a hónapban nem jött meg, pedig már 17-én meg kellett volna, ha a múlt hónapot nézem. Valakinek tapasztalata? Lehet, hogy duphaston nélkül nem jön meg??Vagy mit jelent ez? Most egy darabig a ciklusom nem tud rendszereződni? vagy ez hogy működik?
2014. dec. 22. 06:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem méhtükrözés után írták fel.

Azt mondta a doki, hogy a ciklus 16.-25. napja között kell szednem. A 25. nap után pár napon belül pedig megjön majd a havim.


De én is agyaltam, hogy szedjem-e, mert a görbémen a luteális fázisban mindig magas a görbém, és nincs mensi előtt barnázás, szóval nincs progi-hiányom,

és nekem rendszeres 32 napos ciklusom volt. Akkor miért csináljak gyógyszerrel rövidebbet?

Mellesleg nekem a 18. napon van ovum. Ha beszedtem volna a 16. naptól, akkor abban a hónapban elmaradt volna az ovum.


Szóval kivágtam a kukába. És milyen jól tettem, mert így teherbe is estem, pont abban a ciklusban.


6 hkm

2014. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!