Petesejt levétel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő a petefészek előkészítése injekciókkal, hány alkalom, közben lehet-e gyógyszert szedni, vagy el kell hagyni arra az időre?

A petesejt levétel altatásban történik? Csak Budapesten van lehetőség a petesejtek lefagyasztására?

Köszönöm előre is a segítségeteket!



2015. jan. 31. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az előkészítésre különböző protokollok vannak.

Tudtommal altatásban történik a levétel.

2015. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Több protokoll van erre. A rövidnél ciklus első napjától indul és kb 10-14 nap a hormonturbó, attól függ hogy reagál a szervezet. A hosszúnál előző ciklus vége felé kezdenek leállító szurival. Gyógyszerszedés attól függ, mi az a gyógyszer. ha a hormonokra nincs hatással, és nem károsítja a magzatot, akkor szedni is kell, elvégre valamiért felírták. Ha nem ilyen, akkor másfélét kell kérni. Mintha máris terhes lennél. :-)

Petesejt leszívás altatásban, de lehet kérni helyi érzéstelenítéssel (bár szerintem felesleges, ez nem olyan mély altatás, kb 20 perc az egész, és már ébresztenek is.)

Úgy tudom, petesejtet nem fagyasztanak, csak embriókat, mert sokkal jobb a túlélési arányuk. Persze lehet, hogy ez azóta fejlődött, mióta én voltam lombikon. Minden meddőségi centrumban tudnak fagyasztani.

2015. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. febr. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!