Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 33+33mm petefészek ben 5darab...

33+33mm petefészek ben 5darab tüsző menyi az eséje a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
sziasztok ma voltam a nőgyogyászomnal ultrahangon mert szedem a clostilbegytet az orvos a jobb oldali petefeszkemben ami 33szor33mm 5 darab tüszőt látot még ő is elcsodálkozot hogy ojan sok van az utolso memstruáciom márc 13 volt 6 napig tart 9 nap mulva kellene megjöni e legkőzelebb a menstruaciom 28 napra szokott megjöni reméllem hogy végre ősze jőn mert már jo pár éve probalkozunk
2015. ápr. 2. 16:05
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ez így kevés infó. Mekkorák voltak a tüszők, legalábbis a legnagyobb? Mit mondott az orvos, mikorra várható peteérés, hány tüsző van olyan fázisban, hogy feltehetőleg meg is fog repedni? Írt-e fel tüszőrepesztőt? Miért csak most mentél UH-ra, 9 nappal a nemvárt előtt? Jó esetben már semminek nem kellene látszódnia. Az is lehet, hogy már volt peteérésed és tüszőrepedésed, de még sárgatest nem alakult ki, a többi tüsző meg majd szépen felszívódik (csak cisztává ne alakuljanak...)

Én kétszer is úgy estem teherbe clostis hónapban, viszont UH-kontroll nélkül, hogy egyszerűen középidőben 3 napig szorgalmasan minden nap házaséletet éltünk.

2015. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat ez az hogy nem mondott semit az orvos hogy hany mm esek a tüszok csak hogy 5 db van es hogy ha teherbe esek akor tobb mint valoszinű hogy ikrek. elvileg marcius 24 volt peteeresem szimtelen szagtalan nyulos fojasom volt 3 napig
2015. ápr. 2. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt nekem valami nem stimmel. Márc. 24-én volt peteérésed, 9 nap múlva kell megjönnie, és most látott 5 db tüszőt???


Ilyenkor már sárgatestet kellene látnia, illetve azt, hogy megrepedt, nem tüszőt!


UH-t meg a peteérés előtt szoktak nézni, nem utána.

2015. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat ez az eszt nem értem énse de a sajat szememel latam meg is szamoltuk hogy 5 db van
2015. ápr. 2. 17:32
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Hát igen fura dokid van, és akkor szépen fogalmaztam. Szerintem akkor tényleg volt peteérésed, csak még maradt több meg nem repedt tüsző is a petefészkedten, azok látszottak most. Kicsit túlstimulált téged a Closti. De miért mondta, hogy ikrek lehetnek? Honnan a fenéből látja utólag, hogy hány tüsző repedt meg eddig? Mert ezek a mostaniak már valószínűleg nem fognak. Áááá, az egész nagyon érthetetlen. Na mindegy, ettől függetlenül lehetsz még terhes akár ebben a ciklusban. De ha sikertelen, esetleg következő alkalommal csökkentse a Closti mennyiségét a doki, és UH-ra a 10-12. napon menj, még középidő előtt! És írass fel magadnak tüszőrepesztőt.
2015. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen mondta is a doki hogy tulstimulált a closli és hogy már nem is kell szednem.hát kiváncsi vagyok hogy mi fog ebböl ki sülni :) mert már én nem értek semit de köszönöm a segitségeteket :)
2015. ápr. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!