Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 vetélés és 4,5 tsh mellett...

2 vetélés és 4,5 tsh mellett szerintetek az orvos ír fel gyógyszert? Nagyon szeretnénk babát!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát jó lenne ha írna fel valamit. Endokrinológusnál voltál már? Bár nekem a nőgyógyász írta fel, 2 alá jó lenne leszorítani azt a TSH-t. Főleg ha már volt 2 vetélés. Remélem mihamarabb összejön a baba! Szorítok! :)
2015. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Holnap megyek meddőségi rendelésre (dr. Vajda Miklós) s kíváncsi voltam, hogy mit tesznek majd. Őszintén: két vetélés után türelmetlen vagyok, plusz az első vetélés után 45kgról felmentem 55kgra ami nagyon durva fogyókúra ellenére sem megy le. (165 cm vagyok, nem elhízott, csak hiú...)


A ciklusom is furcsa, 10 napig menstruálok. Ezek miatt reménykedem, hogy gyorsan felír valamit, nem kell hónapokat várnom! :)


Zöld kéz megy, természetesen! 😉

2015. ápr. 6. 11:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! ☺ Neked mennyi volt, amikor felírás, milyen vizsgálatok voltak előtte?
2015. ápr. 6. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:

ha erre nem ír fel gyógyszert,akkor válts orvost!

A teherbe eséshez 1 körül kell lennie.

2015. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5,6 volt mikor elkezdtem, sajnos én is elvetéltem 4,5 -ös TSH-val! Szóval tudom mit érzel most. :( 1,4-el lettem most várandós, és 31 hetesek vagyunk most. :) Bár nekem más problémám is volt, de sajnos a TSH-is nagyban közrejátszik, minél lentebb kell tartani, mivel ha terhes leszel, elkezd még feljebb kúszni az érték. Én 25qg letroxal kezdtem. 125 qg szedtem mikor terhes lettem, azóta ezt szedem, hálistennek nem nagyon emelkedett meg az értékem, utolsó volt 2,4 ami még jónak mondható. Mindenképp 1-2-közé kell levinni a TSH-t ha babát akarsz. Sokszor az endokrinológusok nem foglalkoznak vele!!! Ami sajnálatos.

Első voltam.

2015. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor reménykedem, hogy nem vacakol sokáig s felírja. Igaz az első alkalom lesz, de minden leletet viszek.


Gratulálok a babához, sok boldogságot! Megkérdezhetem, kezelés után mennyi idővel jött össze?

2015. ápr. 6. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam, nekem más problémám is volt, konkrétan nem volt peteérésem, csak injekcióval. A TSH nem a teherbeesést nehezítette meg elsősorban, hanem a baba megtartását. Olyan 4 hónapba telt még beállt a megemelt adaggal a TSH-m, mivel egyszerre nem lehetett sokat emelni a gyógyszeren, és folyamatosan ellenőrizték. Kitartást Nektek! :) És mihamarabbi Babázást! :)
2015. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!