Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Amikor eljött az egy év mit...

Amikor eljött az egy év mit mondtatok az orvosnak? Hogy közöltétek vele, hogy márpedig vizsgáljon ki titeket miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Illetőleg milyen kivizsgálások milyen sorban hogy smint vannak?Hogy megy az egész? 1 hónap múlva eljön az az idő amit nem szerettem volna ,de már férjem is belátja ,hogy mennyünk el orvoshoz.


Amit rólunk tudni lehet? Én 24 Férjem 31 ,sajnos volt 16 évesen egy terhességmegszakításom.Utána totál kikészültem minden téren ,de együtt vagyunk azóta is nem sikerült a szülők unszolására szétszedni mindezek után se minket.Szeretnénk családot babát de nem jön és kezdek kikészülni.



#baba #1 év #gyerelalás
2015. jún. 28. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt az egy évet senki nem tudja ellenőrizni, akár egy hónap után is bemondásra kénytelenek elhinni.


A férfival érdemes kezdeni (spermavizsgálat), mert a női vizsgálatok fájdalmasabbak, megterhelőbbek. A férfi részéről elég leadni egy mintát.

2015. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne keseredj el. Attól is függ, hogy magánorvoshoz jársz-e. Ha magánhoz nyugodtan mondd el, hogy már régóta próbálkoztok, és szeretnéd ha kivizsgálnának titeket, mert nagyon szeretnétek babát. Én 3 hónap után kértem az orvosomat, miután a citológia és a sima vizsgálat szerint minden rendben volt, hogy nézzünk legalább egy hormonsort biztos ami biztos. Szó nélkül írt beutalót, hálistennek jók lettek az eredmények.


Ha nem magánorvoshoz jársz, akkor is elmondod, hogy már több mint egy éve próbálkoztok, segítséget szeretnétek kérni. Biztos vagyok benne, hogy elmondja a lehetőségeket normálisan. De ne izgulj, bár tudom pokoli várni hónapról hónapra. Lehet, hogy csak egy pici eltérés van ami gyorsan orvosolható és kész.


De az is lehet, hogy megnyugszotok, hogy jó úton jártok és mire a végére érnétek, összejön simán :)


Kitartás és miden jót! :)

2015. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek el dokihoz ! DE ! A terhességmegszakítás nem vagy csak rettentő ritkán okoz ilyent,hogy utána képtelen lennél teherbe esni! :) Sajnos nekem is volt.. De azóta újra babás vagyok és nagyon várom már ,hogy meglegyen:) 3 év telt el a 2 esemény között..:) Sok sikert,és mielőbbi babavárást kívánok!
2015. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én csak annyit tudok mondani, hogy kitartás. Nekünk is erre van szükségünk. Tudom, hogy tanácsot kértél,de úgy érzem megfulladok,ha nem írhatom ki magamból az érzéseimet. Hasonló cipőben járunk,mint ti. több mint 1 éve próbálkozunk,de semmi. Egyszerűen nem akar jönni a baba, pedig annyira vágyunk rá :( A férjemmel bolondulunk a gyerekekért és a barátaink,ismerőseink sorra jönnek a hírrel, hogy gyerekük lesz, aztán jön a kínos kérdés: "Nektek miért nincs még?" Ekkor jön egy felfestett mosoly, és hazudunk, hogy még fiatalok vagyunk,ráérünk még. De legbelül majd kiszakad a szívem. Minden hónapban,amikor megjön elkeseredek és rám száll egy párnapos depresszió,amiből nem tudok könnyen kizökkenni,sajna ez van. férjem biztat, hogy fog jönni a mi kis babónk is de már kezdem feladni :( bocsánat a regényért
2015. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves 4.-es !

Teljes mértékben megértem az elkeseredésed! Próbálj meg lazítani, a görcsösség sem jó :) Várat magára a picúr, annál nagyobb öröm lesz ha megérkezik,tudom ez nem vígasz de sosem szabad feladni :))) Esetleg nézessétek meg magatokat, hátha valami olyan okozza, ami könnyen orvosolható, de az is lehet,hogy szimplán még nem akar jönni :)) Kitartást, és tiszta szívből kívánom ,hogy nemsokára boldogan mondhasd, hogy ige miii is babát várunk :)))) Sok sok sikert !!!!!!!!

2015. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a vigasztaló szavakat! Nagyon jól esik, hogy így ismeretlenül is együtt tudsz velem érezni! A vizsgálatról meg annyit, hogy azt mondták elég kicsi a méhem és hogy ez majd lehet befolyásolja a teherbeesésemet,de akkor annyira nem foglalkoztam vele,de most, hogy eltelt 1 év,kezdek aggódni. Vajon tényleg emiatt nem jön a baba? 4. voltam
2015. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kis méhnek semmi köze hozzá, ne aggódj:) Az maximum majd a terhesség alatt okozhat kellemetlenséget. De ha ezzel megnyugtatlak,elmesélem,hogy unokanővéremnek is kisebb a méhe, voltak kisebb gondjai, babamozgást pl. megszenvedte stb, de egészséges 38.hétre született csodás lánya van:) Szoval tényleg fel a fejjel:)!!!! Alig várom,hogy babás kérdéseid tedd fel itt :))) Drukkolok!!! :)
2015. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy 5-ös voltam:)
2015. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sima orvoshoz járok.


Kedves 4-es.

Totálisan ugyan így vagyunk mi is.Nyugtatást kapom mindig ,hogy majd jön de legbelül megcsesz az ideg amikor xy-nak jön a gyerek,sokszor már a kis tesó jön van aki kiteszi hogy sziasztok megszülettem stb stb...De nekünk miért nem jön ? :( Totál kezdem úgy érezni hogy nem jön,nem akar így kezdek lemondani róla.

2015. jún. 30. 08:16
 10/14 A kérdező kommentje:

még annyi,hogy átlagban 2-3 napot menstruálok(hol élénk rózsaszín hol erős pirosas) illetőleg utána legfejebb pecsételő barnázásom van 1- nagyon max 2 napig.Doki szerint nincs vele gond. De sok helyen olvasom hogy nem normális hogy csak 2-3 napig legyen meg mert átlag 4-8 nap :O


Tényleg ennyire eltérő lenne?

2015. jún. 30. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!