Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma irt fwk a doki clostybegyte...

Kicspic kérdése:

Ma irt fwk a doki clostybegytet mert nincs peteeresem, ciklus 3. Napjatol napi 1 szem 5 napig. Kinek sikerült a baba clostyval?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább keress egy szakembert aki kivizsgál miért nincs peteérésed.

3. napi hormonsorod milyen lett?

2015. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Progeszteron hiányom van, fog gatlo abbahagyasa utan total felborult a hormonhaztartasom.3 napi vervetel minden jo xsak mar ott progi hiany van ciklus 21 napi vervetel 1.8 lett a progim ezert kaptam a clostyt
2015. júl. 7. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem első hónapban :)
2015. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:))) de jó, én most nagyon izgulok h sikerül e :) de csak pozitivan..
2015. júl. 7. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso clostis honapban meg peteeresem se lett. Egy ciklust kihagytunk, most csinalom epp a 2. kurat. Remelem most osszejon es azt is, hogy neked is. :)
2015. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VTE válasza:
nekem is összejött a babu már az első clostytól, pedig addig peteérésem nem volt. Kicsit én is morfondíroztam, hogy jobb lenne rendbe tenni a hormonháztartásom, mintsem gyógyszerrel oldani meg, de végül összejött, most 13 hetes vagyok és minden oké :)
2015. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most szedtem be a második honapot csak most nem napi egy szem hanem napi 2. Hétfon ultrahangal nezi a doki h mi a helyzet. Gratulaa neked :-) :-) :-) :-) :-)
2015. aug. 28. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!