Terhelt inzulin értékek? Megnéznétek?

Figyelt kérdés
Mindkét petefészkem policisztikus. A nődokim elküldött terheléses inzulin vizsgálatra. Ezek jó értékek? Éhgyomri:inzulin:6,64, cukor5,0. 1 órás :inz:78,70, cukor: 6,5. 2 órás: inz: 43.30, cukor: 5,1. Köszönöm a segítséget! L
2015. júl. 19. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A kiindulási cukrod picit magas, de nem tragikus kategória. Ahogy a kiindulási inzulinod is picit magas, de szintén nem borzasztó :) A két órás inzulinod is emelkedett. Százszor rosszabb számokat is láttam már a saját laboromon, én ilyen jókat még nem produkáltam, pedig már 5 éve kezeljük az IR-em:) Jó lehet innen indulni :) Ne keseredj el! :)


Ajánlom a facebook-on: a pcos/ir hitelesen csoportot. Sok tanácsot, sokféle beszélgetést olvashatsz ott.

2015. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a cukrot tudom értelmezni, az éhhomi enyhén emelkedett, de állítólag 6-ig az is oké, az egy órás cukor jó és a két órás cukor is jó. Inzulint nem tudom értelmezni.
2015. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyértelműen IR.

a két órás cukrod nem lehetne magasabb a 0 percesnél.

A 60 perces inzulinos is magas meg a 120 perces is.

Kapsz rá gyógyszert?

2015. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs:a 2 órás cukor nem lehetne alacsonyabb a 0 percesnél.
2015. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!