Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9 hónap sikertelen probálkozás...

9 hónap sikertelen probálkozás után, a gyogyteák segithetnek? Most a cickafark fű teát kezdtem el inni, most vagyok a ciklusom 6. dik napján, lehet hogy segiti a peteérést? Ha valakinek van tapasztalata szivesen fogadom!

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Inkább menj el orvoshoz, és derítsétek ki, hogy van-e vmi probléma.
2015. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy gyulladás és egy candida gomba, ami együtt elég volt, hogy nem estem teherbe. Ahogy kikezeltek első hónapban terhes lettem. Semmi tünetem nem volt hónapokig, rákszűréskor vették észre, hogy gyulladás van, meg akkor csináltak HVT-t is, abból derült ki, hogy van a gomba. Szóval én is inkább elmennék egy rutin szűrésre.
2015. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
voltam már orvosnál.és a rákszürésem az jó volt és hormon vérvételen is voltam azzal is minden rendben!szóval nem értem miért nem sikerül!?
2015. dec. 18. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Petefészek átjárhatósági? Spermavizsgálat?
2015. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim,hogy petevezető átjárhatóságot majd a sperma vizsgálat után tervez,ami most jövöhét hétfön lesz.Még annyit hogy honapok ota szedek minden féle vitaminokat is:inofolic,e vitamint,és peteérés elösegítő vitamint ami 47 féle gyógynövényt tartalmaz.És semmi,lehet hogy a petevezető nem átjárható,vagy nincs tüszőm,ha van is lehet hogy nem elég nagy ahhoz hogy megrepedjen.Nem tudom de most a ciklusom 18.dik napján lesz egy vérvételem ami a tüszőrepedést igazolja,hogy volt e!Szoval már nagyon elvagyunk keseredve!
2015. dec. 18. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szedtem inofolicot, volt petefészek átjárhatóságim, páromnak spermavizsgálat. Mindig mindkettőnknél minden rendben volt mégsem jött a baba. Idén áprilisban elmentünk a Kaáli intézetbe, Szmatona doktorhoz, aki 3 inszeminációt javasolt csak, mivel 35 felett voltam. Azt mondta szeptemberre előjegyez lombikra, mert nem fűz nagy reményt az inszemhez. Csodák csodájára az első sikerült. Bánom, hogy eddig vártunk a Kaálival. Mindig mindenhol minden rendben volt, ezért nem akartunk lépni, csak természetes úton próbálkozni. Ne legyél elkeseredve, bár tudom könnyű ezt mondani. 9 hónap még nem olyan sok, egészséges párok esetében is az első évben kb. 20%nak sikerül teherbe esni. Szorítok Nektek. Nem tudom mennyi idős vagy, de végeztesd el akkor az átjárhatóságit és persze a párod is nézesse meg magát. Sok sikert!
2015. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy :)egyébként 35 éves vagyok.Hogyan müködik a lombik?
2015. dec. 18. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
én 28 éves vagyok, van már egy lányom. Én is ebben a hónapban kezdtem őket inni, ma vagyok a 11. napon, de nekünk még csak ez lesz az 5. próbálkozós ciklus...egyenlőre még nem terveztem dokihoz fordulni..ezek szerint 8-9 hónap után már kellene?
2015. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lombikról nem tudok nyilatkozni, mert nem kellett odáig elmenni. Az inszeminációnk lett sikeres. Azt szívesen leírom Neked. Nagyon pörögtek az események. Április 3-án költöztünk haza külföldről, április 8-án volt időpontunk a Kaáliba. Ott volt egy konzultáció és Hepatitis vérvétel. Mondta a doki, hogy 12-én menjek egy uh-ra hozzá, addig szedjek clostyt. Az uh-n nézte a tüszőt, majd tüszőrepesztő szurit írt fel, amit 15-én este kellett beadnom, és 16-án reggel mentünk inszeminációra. Május 1-én kellett tesztelni. Addig duphastont kellett szednem, amit aztán a terhesség 12 hetéig folytatni kellett.
2015. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia igen! nagyon szépen köszönöm ha leirod, nagyon érdekelne.
2015. dec. 18. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!