Egy héttel menzesz előtt enyhe menstruáció szerű görcsölgetés. (Bővebben lent) Beágyazódás?

Figyelt kérdés

9 és 10. napomon nagyon kevés víztiszta, átlátszó, nyúlós nyák, 14. napon nagy mennyiségű vízszerű folyás, kb. mintha bepisiltem volna naponta többször. Együtt voltunk 6, 10, 12, 15. napokon. Jövő szombaton (nem) kellene megjönnie. Csütörtökön és pénteken eddig szokatlan, enyhe menzesz-szerű görcseim voltak.

Volt már így valaki, akinél siker lett a vége?



2016. jan. 24. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy héttel előtte mindig görcsölget aztàn megjön pontosan :) Nekem előre jelzi a pici görcs j megfog jönni pàr napon belül
2016. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt még nem tapsztaltam, de köszi a választ! :)
2016. jan. 24. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A "mindjárt megjön" érzés, enyhe görcsök, vízszerű folyás, petefészek körüli szurkálás nálam babát jelentett. Mindez nemvárt előtt napokkal már jelentkezett. Utána jött egy kis derékfájás, émelygés, hányinger, szagérzékenység, majd a pozitív teszt. Sajnos elvesztettem a babát, de a tünetek ezek voltak. :)
2016. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg beágyazódás volt :) [link]
2016. febr. 2. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok :)Szép pozitìv gratulàlok :)Meddig próbàlkoztatok?Mi két éve lesz màjusba és Àprlisba kezdik a lombikot de azért mindig reménykedik az ember hàtha..
2016. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tavaly pont ilyenkor lettem terhes, de 20 hetesen elvetéltem. ahogy letelt a 6 hét nekiálltunk. Kb 4-5 hónap. De szerintem nálunk csak az időzítésen múlt, az elmúlt hónapban sikerült akkor IS együtt lenni, amikor esélyes volt,h baba lesz belőle :)
2016. febr. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!