Inofem vagy Inofolic?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy valaki próbálta már az Inofemet? Mik a tapasztalatok? Ugyan olyan jó, mint az Inofolic?


2016. febr. 4. 15:33
 1/4 Kovács Beáta81 válasza:
100%
Szia! Én januárban láttam először a Mammutban, ott vettem belőle egy dobozzal. Korábban az Inofolicot és a folsav tabletta + inozitol por kombót is használtam. Megnéztem az Inofem terméktájékoztatóját, ugyanazok a hatóanyagok, mint a másik termék esetében - ugyanolyan mennyiségben. Közben megnéztem a lengyel gyártó cég honlapját. Lengyelországban is forgalomba van már több éve. Mivel az EU-ban a szabályozások minden országra hasonlóan vonatkoznak, nem engednék forgalmazni...ha nem felelne meg az előírásoknak. Keresgéltem nemzetközi fórumokon is. Legtöbb helyen azt találtam, hogy az inozit és a folsav ilyen arányú kombinációja a leghatásosabb a kezelésre. Szóval, ha mindkét termék ugyanazokat az összetevőket tartalmazza - úgy döntöttem úgy,kipróbálom. Most vettem a második dobozzal és látom, hogy már a neten is kapható.
2016. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En is most váltanek inofemre, ha esetleg tudnátok így pár hónap tapasztalata után írni véleményt, nagyon megköszönném!
2016. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katidkovacs159 válasza:
én úgy tudom, hogy az inofemben van maltodextrin még pluszban. ami cukor, és az IR miatt nem szerencsés. Amúgy az inofolic most 9ezer körül van, akciós.
2016. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Garamvári Anna válasza:
Sziasztok! Én fél éve kezdtem el használni, az éhhomi inzulinszintem 9-ről 4,5-ra állt be. Gyógyszert nem szedek, csak az Inofem-et és D-vitamint a sportolok. Valóban van benne maltodextrin,ami szénhidrát. Én is utána néztem, a gyártó honlapján megtaláljátok. (www.inofem.eu) Viszont ez olyan elenyésző mennyiség (37 mg) ahhoz képest pl. hogyha megeszel 1 db közepes almát tízóraira, az min.10 gramm fruktózt, vagyis gyümölcscukrot tartalmaz. Ha du. uzsonnára megeszel egy őszibarackot, az szintén min.10 gr fruktóz (gyümölcscukor...józan ésszel végiggondolva. Az ára meg még mindig legalább 25%-kal olcsóbb, de mindenki saját maga dönt :-).
2016. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!